Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!

Wybór paczkomatu

ZbitaSzybka wspólna historia

ZbitaSzybka.pl i 4console.pl wspólna piękna historia

  

Zanim ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone (na serwis iphone link do ZbitaSzybka.pl ) stworzyło sieć, która aktualnie jest w 10 miastach i posiada aż 16 salonów wynajmowała część lokalu od 4console.pl. ZbitaSzybka.pl powstała w 2014 w Gdyni, następnym krokiem rozwoju był podbój stolicy. Pierwsze dwa lata rozwoju były najtrudniejsze, dlatego „skok” na Warszawę odbył się dopiero w 2015 roku.Z racji faktu, że wynajem lokalu w stolicy nie należy do tanich założyciel ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Warszawa (na serwis iphone warszawa link do ZbitaSzybka.pl ) wykorzystał swoją długoletnią relację z właścicielem 4console.pl, Michałem. Ze wspólnej relacji powstał pomysł na podnajęcie czesci lokalu użytkowego przy al. KEN 94 na Ursynowie. 4console.pl zajmowała 80% lokalu a ZbitaSzybka.pl Serwis Apple resztę. Wspólna owocna przygoda trwała rok i setki a nawet tysiące klientów zostało obsłużonych na medal.

ZbitaSzybka.pl Serwis Apple Warszawa

Aktualnie ZbitaSzybka.pl to aż 3 salony w Warszawie: Centrum, Wola i Bemowo oraz 14 salonów w najwiekszych miastach w Polsce. Na mapie serwisy sieci znajdziemy w Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Bydgoszczy, Lublinie,  Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

Usługi

Jak sama nazwa wskazuje najczęściej wykonywaną przez ZbitaSzybka.pl usługą jest wymiana uszkodzonej szybki, rozlanego czy rozbitego ekranu we wszystkich urządzeniach Apple m.in. iPhone 5, 6s, X, Xr czy 11Wymiana baterii w iPhone SE, 6 czy 7 plus? „Wykonaliśmy tysiące takich operacji.” Wymiana tylnej szyby lub całego korpusu w iPhone Xs max, Xr, 11. Wymiana siateczki głośnika lub naprawa głośnika w iPhone 6s plus, 5s. „W modelach iPhone X, Xs, Xr, 11, 11 Pro wymieniamy również warstwę dotykową tak zwany digitizer. Tak naprawdę naprawiamy praktycznie każdą usterkę urządzenia Apple, nieważne czy jest to iPhone, Mac, iMac, MacBook, Apple Watch, iPad czy AirPods.”

Ogólnopolskie doświadczenie

W branży serwisowej sprzętu Apple podobnie jak w wielu innych najważniejsza jest szybkość reakcji na zmiany. Zwiększająca się liczba techników serwisowych na tę chwilę ponad 30-tu oraz ogromne zsumowane doświadczenie sprawiają, że ekspresowo wdrażamy najnowsze techniki serwisowe.  Posiadamy forum oraz grupę pracowniczą on-line gdzie każdy technik wymienia się wiedzą. Takie podejście do tematu sprawia, że gdy nowinka serwisowa ujrzy światło dzienne w przeciągu godziny zapozna się z nią każdy serwisant z całej Polski. Wszelkie techniki serwisowe są uwiecznione na forum, a gdy potrzebne jest szybkie odświeżenie wiedzy grupa tematyczna sprawia, że żadna usterka nie stanowi problemu.

Niezależne opinie

To czym użytkownik sprzętu Apple kieruje się przed wyborem Serwisu iPhone (odnośnik do ZbitaSzybka.pl) najcześciej są opinie poprzednich klientów. Jakie jest najlepsze źródło opinii? Niezależne. Wizytówki Google są uznawane za jedne z najbardziej wiarygodnych miejsc z opiniami usługodawców. Google widzi m.in. to czy wystawiający opinię był kiedykolwiek w danym miejscu i jak długo w nim spędził. Fałszywe opinie są wyłapywane przez algorytmy Google i kasowane. ZbitaSzybka.pl dba o każdego klienta i każdą usługę traktuje wyjątkowo dlatego może poszczycić się bardzo wysoką opinią 4.9 na 5.0 w opinii 1000 ostatnich klientów.

System rezerwacji on-line

Nie lubisz dzwonić na infolinię? Zapomniałeś umówić się na wymianę baterii w Twoim iPhone 6s a jest już północ? Czas w ciągu dnia biegnie bardzo szybko a Ty musisz szybko umówić się na wymianę ekranu w iPhone Xs? Masz tysiące spraw do załatwienia i zawsze za mało czasu? Umów się na usługę online. Nasz system rezerwacji www.zbitaszybka.pl/rezerwacje jest tak skonstruowany, że masz dostęp do kalendarza serwisu 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Umówienie trwa 60 sekund a gdy masz zaklepany termin nie musisz stać w często długiej kolejce. Jesteś obsługiwany bezzwłocznie i bez kolejki. Większość usług trwa 45 minut. Bardzo szybko Twój iPhone wraca do pełnej formy.

Formularz serwisowy

Jako pierwszy Serwis iPhone w Polsce wprowadziliśmy rozbudowany formularz serwisowy. Przed i po każdej naprawie testujemy aż 30 równych funkcjonalności urządzenia. Gdy dla większości naszej konkurencji jest to zło koniecznie, dla nas jest to główny punkt programu i sprawia, że reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko w 1% sytuacji. Aby sprawnie wykonywać taki formularz posiadamy stworzone od zera indywidualne oprogramowanie serwisowe, które informuje naszego klienta o każdym etapie naprawy.

Profesjonalna infolinia Serwis Apple Warszaw

Telefonicznie biuro obsługi klienta, które pracuje 6 dni w tygodniu. Obsługiwane jest przez 4 osoby. „Jesteśmy w małym odsetku firm serwisowych, które posiadają dedykowane BOK. W typowym serwisie telefony od klienta odbiera serwisant chyba że aktualnie naprawia telefon lub obsługuje klienta to wtedy mu się to nie uda. Dlatego kontakt z BOK ZbitaSzybka.pl jest wygodny i komfortowy dla klienta a średni czas oczekiwania na połączenie to tylko 45 sekund. 

Oddzwonimy w 30 sekund

ZbitaSzybka.pl Serwis Apple jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 2015 zainstalowała na swojej stronie www specjalny widget dzięki, któremu klient może wpisać swój numer telefonu, kliknąć magiczny przycisk a stoper zacznie odliczać 30 sekund. Po upływie tego czasu telefon klienta zadzwoni i połączy go z konsultantem. „Klient nie musi do nas dzwonić to my oddzwonimy do niego i to w 30 sekund.  Z czasem wiele firm dokonało implementacji tego systemu, jednak aby to rozwiązanie było skuteczne muszą być dostępni konsultanci. Większość firm jednak tnie koszty w tym aspekcie i sprowadza na klienta niepewność oczekiwania nawet kilka godzin.”

Podsumowanie

Jeżeli szukasz serwisu iPhone, który zatroszczy się o Twoje urządzenie kompleksowo, biorąc pod uwagę aspekty, których nawet nie pomyślisz a są niezwykle ważne dla jakości usługi i jakości całego procesu naprawy. Jeżeli chcesz wrócić po naprawie z komfortem w głowie, że usługa została wykonana profesjonalnie nawet tam gdzie oko klienta nie sięga. Jeżeli chcesz aby Twoje urządzenie zostało naprawione nawet w 45 minut przez profesjonalistów i pasjonatów marki Apple. Jeżeli szukasz serwisu, które zdaje sobie sprawę z faktu jak Twój czas jest cenny i na każdym etapie naprawy zadba o ten aspekt. To optymalne rozwiązanie jest tylko jedno:  ZbitaSzybka.pl Serwis Apple iPhone MacBook (odnośnik do ZbitaSzybka.pl)


Zobacz więcej na naszym blogu:

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone