Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Muzyczne XBOX ONE

Gry muzyczne na Xbox One to specyficzny gatunek, który łączy ze sobą aktywność fizyczną, dobrą zabawę i elektroniczną rozrywkę. Jeśli tylko dasz szanse produkcjom typu – Just Dance 2020 czy Rock Band 4 – to wpadniesz na dobre w świat gier opartych na tańcu i melodii. Jesteś melomanem? A może wymiatasz na parkietach dyskotek w swojej okolicy? Masz własną kapelę i chcesz podszkolić umiejętności gry na gitarze? Myślisz, że gry wideo nie są w stanie niczego cię już nauczyć? Koniecznie wypróbuj gier muzycznych na Xbox One, które zaskoczą cię bogatością opcji dla amatorów, jak i profesjonalistów. Nie ważne ile masz lat i jakiej jesteś płci. Zanurz się w rytmiczny świat produkcji z kategorii gier muzycznych.

Gry muzyczne na Xbox One - sklep internetowy

Gry taneczne Xbox One oraz wszystkie inne skupiające się wokół muzyki są dostępne w naszej ofercie sklepu internetowego. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z gitarą elektryczną, a nie stać cię na profesjonalne lekcje z instruktorem, to naprzeciw twoim oczekiwaniom wychodzi gra, która przeprowadzi cię za rękę po świecie wirtuozów „wiosła” – Rocksmith -to pozycja stworzona dla wszystkich miłośników gitary, w doskonały sposób łączy naukę z zabawą. Natomiast jeśli wijesz się jak węgorz i jesteś fanem tańca, to Just Dance 2020 jest stworzone dla Ciebie. W połączeniu z sensorem ruchu Kinect, który jest w stanie precyzyjnie odczytać twoje pląsy przed ekranem staniesz się jeszcze lepszym tancerzem. Każdą nudną imprezę jest w stanie uratować właśnie ten tytuł. Nic bardziej nie integruje ludzi, jak wspólny taniec i szczery uśmiech na twarzy tym wywołany. To wszystko dostępne jest u nas od ręki! Na wszystkie wiodące konsole – Microsoft Xbox 360, Playstation, PC!

Gry muzyczne Xbox One - rozrywka dla całej rodziny

Jeśli wydaję ci się, że nic nie jest w stanie przekonać twojej rodziny do wirtualnej rozrywki, to musisz spróbować użyć broni ostatecznej – Gry muzyczne Xbox One poruszą nawet najbardziej opornych członków twojej familii. Zaciekawienie i łatwość dołączenia do rozgrywki zaowocuje tym, że zmienisz ich poglądy! Dzięki Rock Band 4 i Guitar Hero Live zamienisz w gwiazdy rocka najtrwalszych malkontentów. Just Dance rozrusza nawet skostniałą babcię, której ruch przed telewizorem sprawi niewyobrażalną radość, a i dla zdrowia zrobi kolosalną robotę! Mnogość utworów w każdej z tych gier spowoduje, że trafią one w każde gusta muzyczne. Poprzez zwolenników przyjemnej i lekkiej muzyki popularnej, aż po wielbicieli ciężkich brzmień. Grać i tańczyć może każdy!

Najlepsze gry muzyczne na Xboxa

Na miano najlepszych gier muzycznych na Xboxa z pewnością zasłużyło kilka tytułów. Przed szereg wychodzi na pewno seria Just Dance, która wyśmienicie aktywuje do zabawy wszystkich twoich znajomych, nawet tych, którzy stronią na co dzień od gier wideo. Prym również wiedzie Rock Band i Rocksmith, które w przystępny sposób tłumaczą meandry gry na gitarze. Te, i wiele, wiele innych gier z gatunku muzycznych możesz dostać w naszym sklepie internetowym! Zachęcamy do kontaktu. Wprowadzimy cię tanecznym krokiem w świat muzycznych gier na Xbox One!4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone