Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!

Wymiana gier

Rezerwacja gier dostępna tylko dla zalogowanych graczy!

Wymiana gier

Zobacz zasady 

1. Wybierz platformę

Nie znalazłaś/eś swojej gry?

Nie ma problemu! Napisz do nas, a dokonamy wyceny Twojej gry.

karta wymian

cms01a.png


 1. 1 Po dokonaniu pierwszej wymiany otrzymasz od nas specjalną kartę dzięki której będziesz miał możliwość zbierania punktów przy każdej nastę- -pnej wymianie. Zbierz 4 punkty (dok- -onaj 4 wymian) i zgarnij piątą wymi- anę totalnie GRATIS!

platforma

cms02a.png


 1. 2 Pamiętaj! Wymiana dotyczy gier z tej samej platformy (PS na PS lub XBOX na XBOX uwzględniając także nową i straszą generacje konsol)

  Przykładowo: wymieniasz starą grę dedykowaną na platformę PS3, na nowy tytuł. W tym wypadku masz mo- -żliwość dokonania wymiany tylko w obrębie gier dedykowanych platf- -ormie Play Station, nie zależnie od jej wersji (PSVITA, PS3, PS4).

koszt wymian

cms03a.png


 1. 3 Koszt wymiany gry zależy od wybran- -ej wersji platformy:

  PS3 i Xbox 360 = 10 PLN brutto.
  S4 i Xbox ONE = 20 PLN brutto.

  Różnice wartości gier:W przypadku znacznej różnicy między wartością wymienianych gier może zostać ona doliczona do jednorazowej opłaty za wymianę.

Stan gier

cms04a.png

 1. 4 Naszym głównym celem prócz dosta- -rczenia jak największej ilości pozycji jest ich stan! Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas gry były możliwie najlepszej kondycji pod względem poligrafii jak i nośnika.

  Podpowiedź: Zawsze przed wymianą sprawdzaj stan wizualny oraz techni- -czny jak i kompletność poligrafii.

  Po wymianie staraj się dbać o żywo- -tność nośnika jak i warunki w jakich przechowujesz swoje ulubine pozycję - aby wymieniać je dalej!

Znudziła cię któraś z twoich gier? Nie lubisz, gdy raz skończony tytuł kurzy się na półce? Uważasz, że kolekcjonowanie pudełek jest marnotrawieniem przestrzeni mieszkaniowej? Mamy specjalną ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Wymień swój egzemplarz na kolejny hit z naszej bogatej oferty!

Za symboliczną kwotę dostaniesz możliwość poznania kolejnych przygód, a samej rezerwacji dokonasz nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w serwisie, przejdziesz do zakładki wymiana gier, a następnie wybierzesz interesujący cię produkt z bazy aktualnie dostępnych tytułów. To wszystko, pozycja zostaje zarezerwowana na 24 godziny.

Skorzystaj również z funkcji porównywania konkretnych produkcji pod kątem ceny jaką przyjdzie ci zapłacić za wymianę. Z reguły jest to kwota rzędu 20 złotych dla gier z rodziny PlayStation 4 oraz Xbox One. Starsze egzemplarze z ósmej generacji konsol, czyli PlayStation 3 i Xbox 360 wymienisz już za skromną „dyszkę”. Czasami jednak, przy znaczącej różnicy w cenie pomiędzy wymienianymi grami, możliwe jest doliczenie określonej, jednorazowej stawki dla całej transakcji. Wszystko wyliczy wspomniany wcześniej kalkulator dostępny na stronie.

Samej, fizycznej wymiany dokonasz wyłącznie osobiście w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Warszawie przy ulicy Pana Tadeusza 14. Nie prowadzimy tej formy sprzedaży wysyłkowo z prostej przyczyny – jakość produktu, którą można sprawdzić dokładnie tylko w warunkach face to face. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak rzeczywiście prezentuje się stan techniczny samego nośnika i opakowania. Dokładamy wszelkich starań , by dostępne w naszej ofercie gry były pozbawione jakichkolwiek wad. Wymiana stacjonarna to najlepszy kompromis dla obu stron! Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, co mamy aktualnie do zaoferowania!

Każdy nasz Klient, po pierwszej zamianie, otrzyma od nas specjalną kartę, na której zaznaczane będą ewentualne, kolejne transakcje. Po osiągnięciu czterech wymian, następna jest całkowicie za darmo! Zbieraj punkty i zanurz się w wirtualnym świecie. Dzięki tej formie zaopatrywania się w nowe tytuły jesteś w stanie poznać wszystkie klasyki przy poniesieniu minimalnych kosztów. Spryciarze mają łatwiej!

Biblioteka gier w ofercie „na wymianę” ciągle się rozrasta. Praktycznie codziennie dokładamy do naszej wirtualnej, jak i sklepowej półki kolejne wysokobudżetowe produkcje. Nie skromnie możemy powiedzieć, że jest to jedna z największych tego typu kolekcji dostępnych od ręki na terenie całego kraju. Z troski o naszych klientów, graczy i kolegów, oferujemy usługę wymiany na najwyższym poziomie. To najlepszy sposób, by każdy zainteresowany, bez względu na zasobność portfela mógł ograć wszystkie największe hity na PlayStation 4, PlayStation 3, PS Vita, Xbox One oraz Xbox 360. Przekonaj się sam! 4console! Od graczy – dla graczy!


GORĄCA OFERTAZobacz wszystkie

Spryciarze mają łatwiej :)

Zanim zdecudujesz się na wymianę gry zadzwoń do nas i sprawdź dostępność gry która cię interesuje! 022 842 25 90

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone