Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

PlayStation 3 (PS3)

Konsole Sony PlayStation 3 nawet po latach świetnie się sprawują, dlatego wielu zapalonych graczy i miłośników hardware’u nadal ma je w swoich zbiorach. Chociaż w 2013 roku wypuszczono konsole PS4, a w 2020 swoją premierę ma już mieć PS5, „Trójka” dalej daje radę. Świetnie się prezentuje i dobrze sprawdza się jako domowe centrum rozrywki. Zadebiutowało na niej kilka kultowych już serii (np. Uncharted czy The Last of Us), dlatego niektórzy trzymają ją właśnie ze względu na sentyment. Co więcej, nadal da się kupić gry do PS3, które mają wielu zwolenników. Masz taki sprzęt albo planujesz jego zakup? A może chcesz dokupić akcesoria PlayStation 3? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Konsole Sony PlayStation 3

Chociaż konsole Sony PlayStation 3 pierwszy raz pojawiły się w sprzedaży już dawno temu (w 2006 roku!), nadal wiele osób ma je w swoich domach lub planuje zakup używanego modelu. Premiera tego sprzętu była przełomowa dla Sony – PlayStation zmieniło logo oraz design sprzętu! Pierwsza generacja wyróżniała się lśniącym, dostojnym wyglądem, ale borykała się z wieloma problemami. Z tego względu po trzech latach wypuszczono wersję Slim. Konsole te nie grzały się aż tak i pobierały mniej prądu. Trzecią wersję, czyli PS Super Slim wydano w 2012 roku. Prezentowała się zdecydowanie najgorzej, ale uchodziła za najbardziej wytrzymałą. Posiadacze późniejszych generacji konsol Sony PlayStation 3 po dziś dzień mogą na nich z powodzeniem grać, a także wykorzystywać je jako odtwarzacz BlueRay, DVD czy USB. Dzięki temu konsola podłączona do TV może odtwarzać muzykę, filmy czy np. zdjęcia z wakacji. Płyty powoli stają się reliktem przeszłości, ale wiele osób nadal z nich korzysta!

Akcesoria i gry do PS3

Niezwykle popularne są też wszelkie akcesoria PlayStation 3. Wtedy właśnie wydano pierwsze pady DualShock oraz szereg innych peryferiów, jak m.in. PlayStation Move Motion Controller, PlayStation Eye czy PlayStation Move Racing Wheel. Wiele z tych akcesoriów PlayStation 3 jest kompatybilnych z nowszymi wersjami konsoli. Zapewniają ciekawe urozmaicenie rozgrywki, a także zwiększają immersję. Z ich pomocą można też bawić się w bardziej aktywny sposób – wybierając gry sportowe lub muzyczno-taneczne. To świetna rozrywka dla osób w każdym wieku! Warto co jakiś czas trochę poruszać się przed konsolą, szczególnie w tak przyjemny sposób.

Oczywiście najważniejsze są gry do PS3 – to przecież o to tutaj chodzi. Sprzęt ten może równie dobrze zagwarantować wyśmienitą rozrywkę na wiele godzin, jak nowsze modele. Wśród najpopularniejszych tytułów można wymienić np. Grand Theft Auto V, Minecrafta, Red Dead Redemption, Call of Duty: Black Ops, Tekken Tag Tournament II oraz wiele, wiele innych. Mimo upływu czasu większość gier do PS3 wcale się nie zestarzała i nadal jak najbardziej jest godna uwagi. Po latach ich ceny często są znacznie niższe! Jeśli więc nie grało się w którąś z nich, na pewno warto to nadrobić. Niektóre nowsze tytuły też mają wsteczną kompatybilność, więc konsola PlayStation 3 nadal bywa zaskakująco funkcjonalna!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone