Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry PC

Gry PC to ogromna różnorodność gatunków. Tylko w bibliotece gier na blaszaka znajdziesz wszystkie godne uwagi strategie, strzelanki i bardzo popularne w dzisiejszych czasach MMORPG. Dzięki indywidualnemu charakterowi, każdy komputer może mieć niezliczone możliwości konfiguracyjne, dzięki którym możesz cieszyć się płynną grą w wysokiej rozdzielczości. Jeśli jesteś miłośnikiem rozrywki multiplayerowej online, to nie możesz w dzisiejszych czasach nie posiadać komputera osobistego klasy PC. Skosztuj emocji na najwyższym poziomie i zanurz się wirtualny świat wraz kluczami do gier dostępnymi w ofercie naszego sklepu internetowego. Zasiądź wygodnie przed monitorem i ciesz się z nadchodzącej przygody! Zapraszamy do gier na PC!

Gry na PC - sklep internetowy

Jako, że fizyczne nośniki gier w przypadku komputerów osobistych odeszły do lamusa, a płyty z danymi zastąpiły klucze aktywacyjne – sklepy z grami również zmieniły model dystrybucji. W naszej ofercie znajdziesz klucze do najlepszych i najpopularniejszych produkcji ostatnich lat. I nie zmienia to fakt, że w 2020 roku na konsole Xbox i PlayStation dalej wychodzą gry na bluray, to idąc z duchem czasu dostosowaliśmy się do zmian na rynku. Sprawdź nasze atrakcyjne promocje na gry przygodowe, strzelanki i wyścigi. Poprowadź swoje własnego avatara w The Sims 4 i daj ponieść się fantazji w najlepszych tytułach RPG. Sprawdź wymagania sprzętowe i skosztuj bogatej oferty produktowej gier na PC. Tylko tutaj poczujesz prawdziwą moc zamkniętą w obudowie twojego blaszaka!

Najlepsze gry komputerowe

Potrzebujesz rozrywki na wysokim poziomie? Nie chcesz ograniczać się do jednego producenta sprzętu? Koniecznie zainwestuj w komputer klasy PC, który przeniesie cię w sferę growych doświadczeń. Strzelanka jak Doom, Counter Strike, Call of Duty. Strategie z serii Civilization, Frost Punk czy Total War. Gry akcji – Red Dead Redemption 2, Tomb Raider oraz Grand Theft Auto V. Wszystko w jednym miejscu i z najlepszą grafiką. Tylko na PC doświadczysz przełomowej technologii w grach wideo – Ray tracing – to zawansowane narzędzie pozwalające śledzić promienie świetlne w czasie rzeczywistym. W tej technologii gry można pomylić z z filmem. Foto realistyczna grafika nadchodzi! Wyposaż się w najnowszą kartę graficzną i wskocz w multimedialny zawrót głowy.

Nowe gry na PC

To co wyróżnia nowe gry na PC, to brak jakichkolwiek nośników danych. Wszystkie pozycje na rynku PC dostępne są w wersjach cyfrowych, a zakupu dokonujemy za pośrednictwem kodów lub stron pośredniczących w sprzedaży. Dzięki temu nie musisz martwić się o niszczące się płyty, ciągłą żonglerkę nośnikiem, by zmienić grę i uciążliwymi instalacjami na kilku krążkach jednocześnie. Teraz wystarczy zapłacić, pobrać kod, zrealizować go w sklepie i po ściągnięciu gry cieszyć się zabawą. To wszystko bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem szybkich płatności cały proces trwa zazwyczaj do kilku minut. Przyszłość grania stoi przed tobą otworem. Musisz sprawdzić co kryje się na naszej ofercie gier na PC!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone