Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Przygodowe XBOX ONE

Przygodowe gry akcji Xbox One, to kategoria skierowana dla wszystkich tych, którzy w grach cenią sobie nie tylko rozgrywkę na wysokim poziomie, ale również interesującą i przejmującą fabułę Jeśli więc od gier oczekujesz czegoś więcej niż tylko prostego sposobu na oderwanie się od problemów dnia codziennego, koniecznie musisz zatem spróbować przygodowych gier na Xbox One. Ogromne światy wypełnione tajemniczymi zagadkami, absorbujące sceny, których nie powstydziłby się hollywoodzki film oraz nietuzinkowe i charyzmatyczne postacie w rolach głównych bohaterów, to kluczowe czynniki wpływające na popularność przygodówek. To wszystko i wiele więcej czeka na odkrycie . Tytuły dostępne na konsole Xbox, Xbox 360, PlayStation oraz komputery klasy PC. Rozrywka jest wszędzie!

Gry przygodowe na Xbox One - sklep internetowy

Gry przygodowe to rdzeń elektronicznej rozrywki. To tutaj poczujesz się, jak super bohater ratujący świat z opresji. W grach typu Tomb Raider spełnisz się jako odkrywca pradawnych cywilizacji, odwiedzisz ogromne kontynenty i przeszukasz tajemnicze grobowce, a wszystko to w epickiej oprawie graficznej i scenariuszu trzymającym w napięciu do ostatniej sceny. Xbox One i gry przygodowe to również fantastyczne Sea of Thieves – produkcja, w której wcielisz się w postać pirata toczącego zażarte bitwy morskie, przepłyniesz morza i oceany w poszukiwaniu skarbów. Wraz ze swoją załogą staniecie się prawdziwym postrachem na morskich szlakach. Wszakże pozycja od  Rare, to doświadczenie multiplayer gdzie na wirtualnych statkach wraz ze swoją załogą odkryjecie nieznane lądy. Szykujcie się do abordażu, szczury lądowe arghhh. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, nie zostawaj w tyle i daj się pochłonąć wraz z gry przygodowe Xbox One multiplayer.

Gry przygodowe Xbox One - rozrywka dla całej rodziny

Niewątpliwie konsole Xbox One słyną z rodzinnych gier wideo. To właśnie do tej konsoli możemy podłączyć czujnik ruchu Kinect, który zamienia tradycyjny sprzęt do grania w multimedialny kombajn służąc do aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. To właśnie tutaj możesz zasmakować w gry przygodowe na 2 osoby Xbox One. Wystarczy posadzić przed ekranem telewizora mamę, tatę, brata lub siostrę i chłonąć elektroniczną rozrywkę w gronie bliskich ci osób. A może lubisz konstruować i cenisz sobie swobodę i niezależność w rozgrywce? Minecraft jest stworzony właśnie dla Ciebie, to tutaj konstruujesz w pełni dowolne światy, to ty kreujesz swoją rzeczywistość i tylko od ciebie zależy kształt twojego otoczenia. Gry przygodowe to wyśmienity sposób spędzania wolnego czasu!

Najlepsze gry przygodowe na Xboxa One

Szeroki przekrój gier przygodowych na Xbox One nie pozwala jednoznacznie wybrać lidera w tej kategorii. Natomiast grami wartymi uwagi na tej płaszczyźnie są: A Plague Tale: Innocence, MineCraft, Hell Blade, Gears of War oraz wiele innych. Dzięki grom przygodowym przeżyjesz niesamowite historie, które w połączeniu z interaktywnością sprawią, że poczujesz się jak w kinie. Daj się ponieść fantazji. Koniecznie wypróbuj naszą ofertę w dziedzinie gier przygodowych!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone