Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry akcji PlayStation 3 (PS3)

Gry akcji na konsole Sony PlayStation 3 pozwalają na kilka godzin zanurzyć się w innym świecie, by poczuć się jak prawdziwy, niepokonany bohater. Gwarantują świetną rozrywkę, pomagają się zrelaksować, a także rozwijają refleks czy umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. To świetna zabawa dla osób w różnym wieku! Wiele tytułów ma tak pasjonująca fabułę, że są o wiele lepsze od znanych filmów czy seriali. Chociaż niektóre tytuły na PS3 zostały wydane dość dawno temu, dobrze się starzeją. Podczas rozgrywki można się przestraszyć, wzruszyć, wkurzyć, ale też pośmiać! Przy tym jeden tytuł może zagwarantować rozrywkę nawet na kilkaset godzin! Czas spędzony z grami akcji PlayStation 3 to wyjątkowe przeżycie. Sprawdź jakie tytuły znajdziesz w naszej ofercie!

Najlepsze gry akcji PlayStation 3 – zabawa dla rodziny

W latach 2006-2013 wydano różne gry akcji PlayStation 3 na wyłączność dla tej konsoli. W tym samym czasie powstało oczywiście wiele innych tytułów, które mogły być ogrywane na tej platformie. Z tego względu wybór jest naprawdę duży. Kilka gier jest już uznawanych za kultowe i doczekało się wielu kolejnych części (także dostępnych na PS3). Które z nich cieszą się największą popularnością? Do najsłynniejszych gier akcji PlayStation 3 na pewno można zaliczyć klasyczne przygodówki jak Uncharted, The Last of Us czy Tomb Rider. Jedną z legendarnych już serii, która swoje początki miała na tej konsoli jest np. God of War. Ogromną popularnością do dzisiaj cieszy się też Grand Theft Auto VI i V oraz GTA Online. Fani serii Assisain’s Creed w 2020 roku czekają na premierę dwunastej już części głównego cyklu, ale z pewnością wielokrotnie sięgają do starszych odsłon, dostępnych właśnie m.in. na PS3. Gracze, którzy chcą z kolei nadrobić zaległości, powinni zagrać w pierwszą część Red Dead Redemption. Miłośnicy ciekawych światów postapo/SF na pewno będą doskonale bawić się grając w Bioshock, Metro 2033 czy Dishonored. Wymieniać można jeszcze długo, ponieważ wybór jest naprawdę przeogromny! W gry akcji PlayStation 3 nadal świetnie się gra, chociaż jeszcze w tym roku ma wyjść już model PS5!

Dlaczego warto wybrać gry akcji PlayStation 3?

Gry akcji na konsole PlayStation 3 są często uznawane już za kultowe. Jeśli ktoś w nie jeszcze nie grał, koniecznie powinien je nadrobić! Wiele starszych gier po latach kosztuje znacznie mniej, więc tym bardziej warto zwrócić na nie uwagę. Przy tym wybór jest tak ogromny, że można znaleźć coś dla osób w każdym wieku. Młodsi gracze będą świetnie bawić się np. w Minecrafice czy Little Big Planet. Starsi mogą swobodnie wybierać spośród rozmaitych produkcji, które pomogą im się odstresować po pracy. Zagłębienie się w ciekawą fabułę lub po prostu dynamiczną rozgrywkę jest niesamowicie odprężające. Z grami akcji PlayStation 3 można na chwilę zapomnieć o całym świecie, skupiając się po prostu na sobie. To też doskonały sposób na nudę czy ciekawe spędzenie wolnego czasu. PS3 nadal jest popularnym sprzętem, dlatego warto kupować na niego nowe gry!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone