Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Konsole Xbox One

Konsola Xbox One - kup online w naszym sklepie internetowym! Microsoft - jeszcze dwie dekady temu kojarzył się wyłącznie z komputerami i systemem Windows, a konsola Xbox One była pieśnią przyszłości i sam "ojciec założyciel" nie wyobrażał sobie, jaki sukces odniesie ponad dekadę później. Gdy Bill Gates ogłosił w kwietniu 2000 roku wejście na rynek z własną konsolą do gier większość analityków nie wróżyło Xboxowi sukcesu. Jednak wbrew wszystkiemu i wszystkim gigantowi z Redmond udało się zagarnąć sporą część tortu i do tej pory dumnie konkurować z Sony, a połączenie konsoli Xbox One z czujnikiem ruchu wprowadziło granie w nowy wymiar. Przed państwem on – Xbox One! Trzecia i najpotężniejsza konsola ze stajni Microsoftu!

Konsole Xbox One – rozrywka dla każdego pokolenia

Konsola Xbox One miała premierę w listopadzie 20013 roku i od samego początku był promowana jako multimedialny sprzęt zapewniający rozrywkę całej rodzinie. Ośmiordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,75 GHz oraz 8 GB pamięci RAM i 500 GB dysk twardy zapewnia wystarczającą moc by sprostać wymaganiom zaawansowanych graficznie pozycji. Łatwość programowania sprzętu sprawiła, że na Xbox One powstała cała gama gier przeznaczona dla szerokiego spektrum odbiorców. Dzięki nowatorskiej technologii zespół inżynierów Microsoftu udoskonalił również swój flagowy kontroler śledzący ruchy gracza z niewyobrażalną wręcz precyzją - Kinect, bo o nim mowa, to super czuła kamera przechwytująca całą sylwetkę gracza, dzięki czemu możemy kierować swoim avatarem w grach ruchowych, takich jak Kinect Sports czy seria Just Dance, które potrafią przykuć do telewizora całe pokolenia. Rodzina konsol Microsoft (Xbox One 1tb, Xbox One S 1 tb, Xbox One X, Xbox One S All digital) to najlepsze rozwiązanie by przekonać nawet starszych domowników do zanurzenia się wirtualnym świecie.

Konsola Xbox One godny następca Xbox 360

Podwaliny pod sukces Xboxa One położył oczywiście jego niemniej popularny poprzednik Xbox 360. Dzięki poprzedniej generacji konsol poznaliśmy przygody Marcus’a Fenix’a z Gears of War, ścigaliśmy się w kolejnych wyścigach z serii Forza Motorsport oraz z wypiekami na twarzy śledziliśmy losy Master Chief’a w kultowym Halo. Oczywiście dzięki niedawno wprowadzonej kompatybilności wstecznej, w prawie wszystkie gry z Xbox 360 możemy zagrać również na konsoli Xbox One z napędem, wystarczy włożyć płytę z poprzedniej generacji by cieszyć się tysiącami gier. Ponadto gry zakupione w wersji cyfrowej również bez problemu uruchomimy na nowszej wersji sprzętu. Rewitalizacji doczekały się również kontrolery bezprzewodowe, wydawałoby się, że ciężko poprawić ideał, a jednak projektantom Microsoft’u udało się jeszcze bardziej polepszyć ergonomie pada i dołożyć do niego haptyczne spusty, które powiększają immersje płynącą z gier do niemożliwego pułapu.

Konsole Xbox One w promocji

Niezaprzeczalną zaletą Xboxa One z jest niewątpliwie jego cena. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję na konsole ze stajni Microsoftu. Wersje: Konsola XBOX ONE 2 PADY 7 GIER kupicie u nas już za 1299 zł! To tylko przykładowa oferta cenowa, w naszym asortymencie znajdziecie kilkanaście zestawów w tym konsola Xbox One z kinectem, które możecie spersonalizować według własnego uznania i nabyć w jeszcze bardziej atrakcyjnej kwocie! Więcej szczegółów znajdziecie poniżej lub bezpośrednio u sprzedawcy w naszym sklepie stacjonarnym!

FAQ konsole Xbox One - najczęściej zadawane pytania

Jak podłączyć pada z konsoli Xbox One?

Po włożeniu baterii typu AA do kontrolera bezprzewodowego naciśnij przycisk Xbox na środku pada. Następnie wciśnij przycisk parowania na przodzie konsoli (przycisk znajduję się tuż obok włącznika zasilania). Przez kilka sekund diody na padzie będą migać, po poprawnym sparowaniu główny klawisz będzie świecił ciągłym blaskiem.

Jak połączyć konsole Xbox One z komputerem?

W systemie Windows 10 na komputerze należy wybrać i uruchomić ikonę Xbox, następnie trzeba z menu wybrać połączenie ze swoją konsolą Xbox One. Gdy pomyślnie uda się sparować oba sprzęty będą one od tej pory łączyły się ze sobą automatycznie.

Czy konsola Xbox One ma wifi?

Oczywiście, konsole Xbox One X, Xbox One S oraz Xbox One posiadają karty sieciowe wyposażone w Wi-Fi. Ponadto cała linia produktów Microsoft obsługuje w Wi-Fi w dwóch pasmach częstotliwości 2,4 Ghz oraz 5 Ghz.

Czym się różni konsola Xbox One s od Xbox One?

Konsola Xbox One różni się od konsoli Xbox One S ergonomią i kulturą pracy. W nowszej wersji sprzętu dodano również obsługę wysokiej rozdzielczości 4K HDR oraz możliwość odtwarzania filmów na dyskach Blu Ray 4K.

Jaki tv do konsoli Xbox One?

Ciężko o jednoznaczną opinię. Na pewno telewizor musi być wyposażony w wejście HDMI. Doskonale sprawdzą się odbiorniki obsługujące rozdzielczość Full HD, ale pełną moc konsoli zobaczymy na telewizorach Ultra HD z funkcją High Dynamic Range.

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone