Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Przygodowe PlayStation 3 (PS3)

Gry przygodowe na konsole PlayStation 3 to świetna rozrywka dla osób w różnym wieku. Pozwalają na chwilę zapomnieć o codziennych problemach. Wciągają ciekawą fabułą, angażują dynamiczną rozgrywką i pozwalają ciekawie spędzić czas. Chociaż niedługo swoją premierę ma już mieć PlayStation 5, nowsze generacje PS3 nadal świetnie się sprawują i są z powodzeniem wykorzystywane przez wielu graczy. Na tę konsolę wydano sporo kultowych gier, które pomimo upływu lat gwarantują świetną rozrywkę. Wiele z nich wręcz trzeba znać! Wcale nie musisz mieć najnowszej konsoli, by zapewnić sobie zajęcie w pojedynkę czy ze znajomymi. Spędzając wolny czas z grami przygodowymi PlayStation 3 możesz się zrelaksować albo po prostu świetnie bawić. Przekonaj się, jakie tytuły znajdziesz w naszej ofercie!

Najsłynniejsze gry przygodowe PlayStation 3

W latach 2006-2013 powstały różne gry przygodowe na konsole PlayStation 3. Generacja ta trwała dość długo, ponieważ producent wypuścił na rynek trzy typy tej konsoli, w licznych wersjach. Z tego względu posiadacze najnowszej z nich (Super Slim) nadal mogą z powodzeniem na niej grać. Pomimo upływu czasu PS3 to dalej całkiem popularna konsola. Da się na niej odpalić wiele ciekawych tytułów, dlatego chociaż nie jest może najnowocześniejszym sprzętem, zapewnia dobrą rozrywkę.

Wśród najsłynniejszych gier przygodowych na PlayStation 3 można wymienić takie serie jak np. Uncharted, God of War czy Red Dead Redemption. To absolutne klasyki, dlatego jeśli jeszcze nie grało się w ich starsze odsłony, koniecznie trzeba to nadrobić. Nie oznacza to jednak, że na tej konsoli można grać tylko w stare gry. Wielu producentów wypuszczając swoje nowe tytuły uwzględniało kompatybilność wsteczną – nie muszą to być wcale gry sprzed 10 lat. Na PlayStation 3 da się grać w hity, które do dzisiaj cieszą się niesłabnącą popularnością. Są to np. Minecraft, Grand Theft Auto V czy seria Assasins Creed. W światach tych można spędzić sporo niezapomnianych chwil, przeżywając niesamowite przygody.

Dlaczego warto wybrać gry przygodowe PlayStation 3?

Gry przygodowe PlayStation 3 przyciągają wielu graczy swoją niezwykłą fabułą. Takie tytuły jak np. Heavy Rain, The Last of Us czy Beyond Two Souls są uznawane za jedne z najlepszych w historii. Świetnie przechodzą próbę czasu i nadal wywołują silne emocje. Zdaniem wielu osób są o wiele lepsze niż najciekawsze seriale czy filmy! Są też od nich bardziej interesujące pod tym względem, że gracz może decydować, jak dalej potoczy się dana historia! Jeśli więc szukasz sposobu na ciekawe spędzenie wolnego czasu, to koniecznie powinieneś wybrać którąś z gier przygodowych na PlayStation 3. Na konsoli tej mogą się świetnie bawić nie tylko starsi, ale też młodsi. Dla przykładu, możliwość niemalże nieograniczonej eksploracji oraz tworzenia własnego świata w Minecraftcie jest bardzo rozwijającą rozrywką. Gry nie są wcale bezmyślnym zajęciem i mogą dawać więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać. Jeśli więc posiadasz nadal sprawne PlayStation 3, sprawdź w co mógłbyś jeszcze na nim zagrać w wolnej chwili!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone