Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Przygodowe XBOX 360

Gry przygodowe na konsole Xbox 360 to potężna kategoria gier, w której każdy fan wirtualnych doświadczeń znajdzie coś dla siebie. Chwytające za serce przygody z setek uniwersów czekają na odkrycie. Ogromne światy pełne wyzwań, w grach z serii Gears of War, Batman, Grand Theft Auto to wierzchołek góry lodowej najlepszych produkcji na zasłużonego już Xbox 360. Tylko tutaj znajdziesz niesamowite doznania w tak atrakcyjnej cenie, że nie będziesz mógł oderwać się od ekranu telewizora. Obszerny wybór gier z tej kategorii dowodzi tylko popularności temu gatunkowi. Listy bestselerów zaczynają i kończą się na przygodowych grach na Xbox 360. Sprawdź to na własnej skórze. Miliony graczy na całym świecie nie może się mylić!

Gry przygodowe na Xbox 360 - sklep internetowy

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie posiadali w swojej ofercie gier przygodowych na Xbox 360. I nie daj się zwieźć pozorom, że gry przygodowe na Xbox 360 dla dziewczyn, bo te potrafią rozkleić wzruszającą fabułą nawet największego twardziela. Niech pierwszy rzuci kamień, kto nie uronił łzy podczas rozgrywki w The Walking Dead, wspaniałej i wzruszającej serii o przetrwaniu podczas apokalipsy zombie. W ofercie znajdziesz również gry przygodowe na Xbox 360 po polsku , wszakże pierwsze lokalizacje wychodziły na poprzedniej generacji konsol, która może pochwalić się świetnym dubbingiem w tytułach typu – Tomb Raider czy Forza Horizon. Zapewnimy również doskonałą zabawę fanom, tak zwanych produkcji  kanapowych, za sprawą Xbox 360 gry przygodowe na 2 osoby poczujesz czym jest prawdziwa rywalizacja nie ruszając się z domu. Dwa pady i kumpel zapewnią ci niezapomniane przeżycia na poletku wirtualnej rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się z tą wspaniałą kategorią wielkich produkcji!

Gry przygodowe Xbox 360 - rozrywka dla całej rodziny

Dzięki konsoli Xbox 360 będziesz mógł śmiało łączyć pokolenia. Za sprawą gier z serii Lego łatwo wprowadzisz w świat elektronicznej rozrywki najmłodszych graczy. Nieskomplikowane sterowanie i uniwersum przyjemne w odbiorze zapewni naukę logicznego myślenia i kreatywności dzieciom w młodszym wieku, ale i dorośli odnajdą się tu bez problemu. Twoje dziecko jest fanem klocków? Hit z PC - Minecraft nauczy je, jak tworzyć ogromne światy z kwadratowych bloków. Niesamowita kopalnia doświadczeń dla dużych i małych. Microsoft po prostu tworzy fajne gry przygodowe na Xbox 360. Włącz konsole, uruchom telewizor, zbierz rodzinę, wręcz im pady i wspólnie cieszcie się z doznań płynących z tej niesamowitej kategorii gier.

Najlepsze gry przygodowe na Xboxa

Na miano lidera w dziedzinie gier przygodowych zasłużyło przynajmniej kilka pozycji. Niewątpliwie jednym z pretendentów jest Batman, który w serii Arkham pokazał kwintesencje przygody na wysokim poziomie. Tuż za nim można postawić przygody Assassinów w grach od znanego wszystkim UbiSoftu. Oczywiście nie można też zapomnieć o grach z cyklu Gears of War. Chwytające za serce przygody Marcusa Phoenixa wyprowadziły produkcje przygodowe na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom, z którego tuzy gatunku czerpią do dziś.4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone