Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry na kinect XBOX ONE

Wszystkie gry na Kinect Xbox One zainteresują głównie osoby lubiące technologiczne nowinki. Ta rewolucyjna, niepozorna czarna skrzynka potrafi zaskoczyć nie jednego sceptyka. Jeśli więc chcesz zaimponować znajomym, to koniecznie spróbuj możliwości jakie daje Kinect. Sensor wykryje twoje ruchy i przełoży je na cyfrowy avatar, dzięki któremu znajdziesz się dosłownie w świecie gry. Gry na kinect Xbox One to zabawa dla całej rodziny, dla dzieci i dla dorosłych. Uniwersalność i prostota obsługi sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od ekranu telewizora. Skosztuj przełomowej technologii w Kinect Sports i Just Dance 2020 . Biegaj, tańcz i podskakuj w grach na konsoli Xbox One! Zmierz się w zwariowanych konkurencjach. Wszystko co potrzebne znajdziesz w tej kategorii.

Gry kinect na Xbox One - sklep internetowy

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz niezbędne akcesoria do zabawy z gry na Kinecta Xbox One. Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Od zamówienia, do grania dzieli cię nie więcej niż 48 godzin! Sensor ruchowy wraz z bestselerowymi grami to idealny pomysł na prezent nie tylko dla najmłodszych, niech nie zmyli cię slogan mówiący, że gry na Kinect Xbox One dla dzieci. W świat konsol od Microsoftu wsiąknie i doświadczony gracz, nie ma znaczenia wiek i płeć. Magia Kinecta jest w stanie uwolnić w każdym niespotykane pokłady energii. Przy Just Dance puszczą hamulce największym imprezowym nudziarzom. Lubisz aktywność fizyczną? Fitness i taniec, to twoje hobby? Połącz przyjemne z pożytecznym, żaden trening nie będzie już nudny. Inteligentny trener personalny zapewni urozmaicony i dostosowany do twoich potrzeb plan treningowy. Najlepszy trener, to przecież Kinect! Ćwicz z nami i zamów swój kontroler ruchowy oraz gry na Kinecta Xbox One S i Xbox 360!

Gry na kinect Xbox One – źródło rozrywki dla całej rodziny

To co jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się fantastyką, dzisiaj staję się rzeczywistością. Możliwość stworzenia swojego cyfrowego odpowiednika wydaje się futurystycznym marzeniem, a za sprawą Xboxa i czujnika ruchowego mamy taką technologię na wyciągnięcie ręki. Przecież od dawna wiadomym jest, że najlepsza gra na Kinect Xbox One, to gra wraz z rodziną i znajomymi. Gry ruchową pogłębiają relację rodzinne, aktywuj starszych i młodszych. W czasach gdy ciężko znaleźć czas by zebrać całą familię w jednym miejscu, naprzeciw wychodzi Microsoft Kinect! Każdy będzie chciał spróbować Just Dance 2019, nikt nie oprze się Sports Rivals, wszyscy będą chcieli mieć swoją cyfrową kopie! Nie czekaj dłużej, zbierz rodzinę i dajcie się ponieść fantazji wraz z gry na Kinecta Xbox One!

Najlepsze gry na kinecta na Xboxa One

W opinii publicznej trwa spór o wpływie gier wideo na młodych ludzi. Wszystkim sceptykom i malkontentom pokazywany jest Kinect, który odbija argumenty odnośnie negatywnych opinii na temat złej roli elektronicznej rozrywki. Dzięki najlepszym staraniom inżynierów Microsoftu wszystkie gry na Kinecta Xbox One S są najlepsze, a Just Dance do spółki z Kinect Sports pokazują prawdziwą moc tej niezwykłej technologii. Spróbuj ich wszystkich!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone