Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Strzelaniny PlayStation 3 (PS3)

Gry strzelaniny na konsole Sony PlayStation 3 to świetna rozrywka, pomagająca ćwiczyć refleks, uważność oraz opanowanie. Z ich pomocą wiele osób rozładowuje też negatywne emocje, dlatego chętnie po nie sięga, gdy miało ciężki, stresujący dzień. To też po prostu ciekawa forma rozrywki, w którą można zaangażować bliskich oraz znajomych. Chociaż Sony zaprezentowało już światu piątą generację swoich konsol, wiele osób posiada jeszcze w swoich domach PS3. Sprzęt ten nawet po latach nadal może zapewnić setki godzin świetnej zabawy, ponieważ umożliwia granie w wiele gier strzelanin PlayStation 3. Większość z nich ma już status kultowych, więc jeśli się jeszcze ich nie zna – trzeba je koniecznie nadrobić! Sprawdź jakie strzelanki znajdziesz w naszej ofercie, w niezwykle korzystnych cenach!

Gry strzelaniny PlayStation 3 – propozycja rozrywki dla całej rodziny

Gry strzelanki na konsole Sony PlayStation 3 są jednymi z najpopularniejszych. Nie każdy lubi strzelać na padzie, ale gatunek ten mimo to ma wielu zwolenników na tej platformie. To na tej konsoli można grać w takie świetne tytuły, jak np. wybrane części serii Call of Duty, Battlefield, Medal of Honor czy Red Dead Redemption. Gwarantują sporo godzin pobudzającej rozrywki. Wiele graczy lubi właśnie ten typ rozgrywki, ponieważ może ćwiczyć swój refleks. Dla innych postrzelanie w wirtualnym świecie świetnie sprawdza się jako metoda na odstresowanie się po ciężkim dniu. Z pomocą gier mogą w zdrowy, bezpieczny sposób rozładować negatywne emocje.

Wśród ciekawych gier strzelanin PlayStation 3 można też wymienić np. Metal Gear Solid 4, KillZone 2 czy Far Cry 2. Wiele z nich ma przy okazji bardzo ciekawą fabułę. Nie jest więc prawdą, że strzelanki to jedne z najbardziej bezmyślnych gier. Pomimo upływu czasu sporo tytułów na PS3 nadal dobrze się prezentuje i gwarantuje dobrą rozrywkę. Jeśli więc posiada się ten sprzęt, nie ma sensu go wyrzucać! Nie tylko najnowsze konsole są godne uwagi. Posiadając takie urządzenie można też sporo zaoszczędzić na grach – szczególnie, gdy kupuje się w 4console!

Dlaczego warto kupić gry strzelaniny na PlayStation 3?

Gry strzelaniny PlayStation 3 bardzo dobrze się starzeją. W związku z tym warto posiadać je w swojej kolekcji. Niezależnie od tego, czy jest się zapalonym true gamerem, czy niedzielnym graczem, sprawiają wiele przyjemności. Pomagają zabić czas lub ciekawie zająć sobie wolne chwile. Strzelanki cieszą się dużą popularnością wśród mężczyzn w różnym wielu, ale gra w nie też sporo kobiet. Szczególnie są lubiane przez osoby interesujące się historią i bronią. Coś dla siebie znajdzie w nich też każdy, kto lubi czasem poczuć dreszczyk emocji. Strzelanki pomagają poprawić refleks, wzmacniają odporność na nagłe bodźce, a także rozwijają myślenie taktyczne oraz uczą podejmowania błyskawicznych decyzji.

Według badań sprawiają też, że gracz staje się bardziej spostrzegawczy i wyczulony na szczegóły. Najważniejsze jest jednak, że z pomocą gier strzelanin PlayStation 3 można się skutecznie odstresować, rozładować tłumiony gniew lub po prostu rozerwać. Zapoznaj się z naszą ofertą – proponujemy nowsze i starsze propozycje, w tym nieśmiertelne klasyki!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone