Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Konsole XBOX ONE X

Konsola Xbox One X to zdaniem wielu specjalistów najsilniejsza konsola dostępna obecnie na rynku. Jest najnowszą wersją modelu Xbox One, wydaną w 2017 roku. Posiada podobne, poprawione podzespoły jak wariant S, ale oferuje jeszcze lepszą rozdzielczość i wydajność w grach. Gwarantuje jakość 4K, dzięki czemu zapewnia zachwycającą jakość oraz płynność obrazu. Chociaż wkrótce ma się ukazać kolejna generacja Series X, zakup Xboxa One X bardzo się teraz opłaca. Ze spokojem jeszcze przez przynajmniej kilka lat będzie świetnie się sprawował. Microsoft umożliwia kompatybilność wsteczną, dlatego na konsoli można grać w najnowsze, ale też starsze gry. Zapoznaj się z naszą ofertą, by wybrać dla siebie sprzęt w niezwykle korzystnym cenowo zestawie!

Xbox One X – najnowsza odsłona słynnej konsoli

Xbox One X to najnowsza, najlepsza odsłona sprzętu tej generacji. Posiada taki sam system i akcesoria jak poprzednia wersja S, ale zapewnia o wiele lepszą wydajność w grach. Konsola ta prześcignęła swoją największą konkurencję, czyli PlayStation 4 Pro – jest ok. 40% silniejsza. Oferuje wydajność graficzną 6 TFLOPS, 12 GB pamięci GDDR5 o przepustowości 326 GB/s i ośmiordzeniowy procesor. Dzięki temu gry błyskawicznie się ładują, działają bardzo płynnie, a do tego doskonale wyglądają. Granie na tym sprzęcie to sama przyjemność! Ponieważ zawiera nowoczesne rozwiązania, jeszcze przez długi czas będzie świetnie się sprawować. Przy tym wszystkie te potężne podzespoły nadal są zamknięte w niewielkiej, zgrabnej obudowie. Urządzenie można położyć poziomo lub ustawić pionowo. W ofercie proponujemy także limitowaną wersję nawiązującą stylistyką do gry Gears of War 5.

Na Xboxie One X oczywiście da się również odtwarzać zdjęcia, filmy oraz muzykę, dlatego jest uniwersalnym wyposażeniem pokoju czy salonu. Z powodzeniem pełni funkcję domowego centrum rozrywki. Ponieważ jest stale podłączona do Internetu i współpracuje ze sklepem Microsoft, można pobrać na nią takie aplikacje, jak np. Netflix, Amazon Prime Video, YouTube czy Spotify.

Konsole Xbox One X – wysoka jakość rozrywki

Konsole Xbox One X to idealny sprzęt dla prawdziwych koneserów. Gry włączone na tym sprzęcie wyglądają po prostu zniewalająco! Nawet starsze tytuły działają widocznie płynniej, są wygładzone i ogólnie ładniejsze. W pewnym stopniu możliwości tego sprzętu dogoniły PC! Co więcej, dzięki kompatybilności wstecznej można wybierać spośród setek tytułów. Każdy bez problemu znajdzie coś ciekawego, niezależnie od wieku, gustu i preferencji. Oprócz najnowszych hitów można spędzić wiele godzin w takich popularnych produkcjach jak np. Grand Theft Auto V, Battlefield V czy Minecraft. Na konsolach Xbox One X mogą świetnie spędzać wolny czas nie tylko zapaleni gracze, ale też osoby, które tylko od czasu do czasu lubią złapać za pada w ramach rozrywki. Proponujemy zestawy od razu zawierające jedne z najlepszych tytułów, w niezwykle korzystnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla siebie konsolę, która zagwarantuje Ci setki godzin świetnej zabawy!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone