Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Akcesoria Xbox One

Akcesoria do Xbox One - kup w sklepie 4console.plKonsola Xbox One jest najnowszą konsolą zespołu Microsoftu. Jak na przedstawiciela topowego sprzętu na poletku elektronicznej rozrywki nie mogło zabraknąć w jej ofercie akcesoriów polepszających komfort grania w najnowsze tytuły dedykowane tej platformie do gier. Jeśli więc nie czujesz pełnej satysfakcji z korzystania z dołączonych do konsoli peryferiów, możesz skorzystać z bogatej oferty dodatkowych, opcjonalnych kontrolerów, kierownic czy zestawów słuchawkowych. Poczuj pełną kontrolę nad postaciami sterowanymi w grze, bądź jak kierowca na prawdziwym torze wyścigowym i komunikuj się ze znajomymi za pośrednictwem imponujących akcesoriów skierowanych do najbardziej wymagających graczy. Microsoft Xbox One jest stworzony do integracji i poszerzania jego możliwości!

Akcesoria Xbox One - sklep internetowy

Gracz korzystający z produkcji multiplayerowych online nie może obyć się bez podstawowych akcesoriów, które pomogą mu uwiarygodnić swoją rozgrywkę. Niezbędnym narzędziem każdego szanującego się użytkownika strzelanek lub gier MMO jest porządny zestaw słuchawkowy bez, którego komunikacja z innymi kompanami jest niemożliwa. Chcesz zostać mistrzem rajdowym? Pobijać czasy okrążeni swoich kolegów? Każdy przecież wie, że liczą się tutaj setne sekundy, a bez odpowiedniej kierownicy podłączanej do Xbox One czy Xbox 360 nie uda się wykręcić czasówek na zwykłym padzie. Tutaj kontroler i komunikacja ma ogromne znaczenie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę akcesoriów Xbox One. Z nami okiełznasz wszystkie niedogodności i nieprecyzyjne sterowanie. Skorzystaj z licznych promocji i uzbrój się na walkę z najlepszymi graczami na świecie! Bezprzewodowy kontroler, zestaw słuchawkowy czy kierownica – wszystko w jednym miejscu!

Jakie akcesoria wybrać do Xbox One?

Najbardziej popularne i potrzebne większości użytkowników akcesoria Xbox One w sklepie 4console.pl, to zazwyczaj bezprzewodowe pady, kierownice i zestawy słuchawkowe. Wielu graczy korzysta również ze specjalnych nakładek na gałki analogowe, które poprawiają przyczepność kciuka i podwyższają drążek sterowania za pomocą, którego można dokonywać bardziej precyzyjnych ruchów. Oczywiście wszystkie te peryferia są opcjonalne i sama konsola z podstawowym wyposażeniem sprawuje się doskonale. Ciekawym rozwiązaniem natomiast jest sensor Kinect, naprawdę warto zapoznać się z tą innowacyjną technologią, która potrafi przełożyć nasze ruchy na cyfrowy avatar dostępny w grze. Xbox One to masa interesujących rozwiązań. Koniecznie sprawdź naszą ofertę na dodatkowe akcesoria do konsol Xbox One!

Akcesoria do Xbox One – co warto kupić? Jak mądrze wybrać dodatki?

Ważne, by przed zakupem sprecyzować swoje rzeczywiste zapotrzebowania. Jeśli dużo grasz online, to musisz uzbroić się w słuchawki. Jeśli uwielbiasz gry wyścigowe, to koniecznie musisz przejrzeć ofertę kierownic. Lubisz strzelanki? Sprawdź myszy i klawiatury. Dla każdego zawodowca znajdzie się odpowiednie rozwiązanie poprawiające komfort płynący z gry! Odwiedź nasze media społecznościowe. Często zamieszczamy tam przeróżne poradniki dotyczące sprzętu do grania. Znajdziesz tam coś dla siebie!4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone