Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Sportowe PlayStation 4 (PS4)

Gry sportowe na PlayStation 4 to miejsca, w których możemy spełnić swoje marzenia o byciu najlepszym sportowcem w danej dziedzinie. Wirtualne boiska, korty i parkiety, pola golfowe, areny czy też lodowiska – tutaj każdy może zostać zawodowcem. Chcesz być jak Messi czy Ronaldo? Nic prostszego – Fifa 20 czy Pro Evolution Soccer 2020 zapewnią ci takie doznania. Imponował ci Michael Jordan i żałujesz, że od dawna nie biega już po parkiecie? W NBA 2K20 możesz zebrać starą paczkę Chicago Bulls i ponownie dominować pod koszem jak za czasów ich najlepszej świetności. Obecna technologia pozwala wcielić się w niemal każdego sportowca. Dziecięce marzenia mogę przemienić się w realna doznania w dorosłości! Wszystkie ręce na pokład, przed Wami najlepsze sportówki na PS4!

Gry sportowe na PS 4 – sklep online

Najpopularniejszym sportem na świecie jest piłka nożna, więc jej cyfrowa odmiana również bryluje pod względem popularności na PlayStation 4. W futbolu mamy tylko dwóch konkurentów, którzy rok w rok walczą o miano najlepszego symulatora piłkarskiego – mowa tu o FIFA 20 oraz Pro Evolution Soccer 2020. Obie gry to kopalnie emocji oferujące granie online z przeciwnikami z całego świata. Każda z nich posiada oddzielną infrastrukturę sieciową, różne tryby rozgrywki, inne podejście do tematu w kwestii licencji, ale łączy je jedno – miłość do piłki nożnej. Dzięki EA i Konami możemy poczuć się, jak gwiazdy sportu, to dzięki dzielnym developerom, grafikom i designerom możemy się cieszyć, płakać i po prostu przeżywać niezapomniane chwile na wirtualnych boiskach. Lecz nie samą piłką kopaną człowiek żyje! Na PS4 znajdzie się coś dla fana każdego, mniej lub bardziej popularnego sportu, nawet jeśli jesteś fanem krykieta czy carlingu. Świat sportu stoi przed Tobą otworem!

Jakie są najlepsze gry sportowe na PS4?

Żaden ranking najlepszych gier sportowych na konsole Sony PlayStation 4 nie może obyć się bez wymienienia FIFA 20 oraz Pro Evolution Soccer. To gry wybitne, nie ulega wątpliwości, ale do tematu można podejść nieco bardziej niekonwencjonalnie, bo jeśli wyścigi samochodowe to również dyscyplina sportowa, to Gran Turismo Sport rozpycha się łokciami i walczy o miano najlepszej gry w tej kategorii na PS4. Jeśli poszukamy jeszcze głębiej, to dojdziemy do wniosku, że przecież Just Dance 2020 jest najbardziej wymagającą pozycją w tym zestawieniu, ze względu na wymaganie od gracza prawdziwej sprawności fizycznej. Tutaj nie trzymamy pada, tylko wyginamy się i tańczymy przed telewizorem w rytm popularnej muzyki, czy to nie jest prawdziwy sport? Just Dance dyscyplinę olimpijską!

Szukasz gier sportowych na konsolę PlayStation 4? Kup na 4console.pl

Jeśli już zdecydowałeś, która gra sportowa zamieni cię w twojego ulubionego idola i jesteś gotowy wejść w świat elektronicznej rywalizacji wraz z PlayStation 4, to ostatnim przystankiem w drodze na szczyt jest odwiedzenie 4console.pl! U nas spełnisz swoje marzenia o byciu „prosem” w najlepszej cenie. Gro fachowców zawsze czeka w gotowości, by służyć radą, a dział wysyłki wprowadza nowe technologie byś swój towar otrzymał nawet drogą lotniczą! Gra PS4 to coś więcej!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone