Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Pady XBOX 360

Oryginalny pad Xbox 360, to połączenie stylu, funkcjonalności oraz ergonomii. Gołym okiem widać, że konstrukcja jest przemyślana i zaprojektowana przez inżynierów Microsoft’u z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki wbudowanym wibracjom i responsywnym spustom pad leży w rękach zupełnie naturalnie. Nie ważne czy masz małe czy duże dłonie, każdy przycisk i trigger jest w zasięgu każdego z paclców. Bezprzewodowy kontroler znakomicie sprawdzi się w połączeniu z konsolą Xbox 360, jak i z komputerem klasy PC z systemem Windows. Dzięki wersji z kablem możesz jeszcze szybciej podłączyć się do gry, wystarczy wpiąć przewód w gniazdo USB, a system zrobi za nas resztę. Koniecznie musisz sprawdzić naszą ofertę pady do konsol Xbox 360.

Pady do Xbox 360 – jakie są i jak wybrać?

Dżojstik do Xboxa 360, to obowiązkowy wybór dla każdego maniaka gier wideo. Jeśli tylko cenisz sobie wygodę, ergonomie i styl nie możesz przejść obok ofert Microsoftu obojętnie. Pierwsza opcja - Xbox 360 pad bezprzewodowy, to bezkompromisowa opcja skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie porządek i brak plątaniny kabli wokół telewizora i konsoli. Nigdy nie zrzucisz konsoli z szafki przez nieumyślny ruch ręką, nikt nie potknie się o kabel i nie zrobi sobie krzywdy – bezpieczeństwo i wygoda, to to czego potrzebują najwięksi growi zapaleńcy. W połączeniu z możliwością wymiany baterii nie stracisz ani chwili w swoich ulubionych pozycjach na Xboxa 360. Wymiana akumulatorów trwa kilka chwil! Natomiast jeśli jesteś graczem PC, to pad Xbox 360 przewodowy będzie pewniejszym rozwiązaniem. Gdy siedzisz blisko komputera nie potrzebujesz bezprzewodowych rozwiązań, w tym bardziej liczy się łatwość i szybkość połączenia. Dzięki opcji plug&play twój komputer wykryje pada w oka mgnieniu. Nic tylko grać!

Pad – kontroler do Xbox 360

Niesamowity i precyzyjnie zaprojektowany kontroler do Xboxa 360 od lat jest wyznacznikiem jakości. Miliony graczy konsolowych, jak i komputerowych zaufało sprawdzonej konstrukcji spod pióra inżynierów Microsoft’u. Niebanalna bryła i rozmieszczenie gałek analogowych powoduje, że czujesz jakby kontroler był naturalnym przedłużeniem twojej ręki. Peany chwalebne należą się w pełni zasłużenie, ze świecą szukać przeciwników ergonomii tej wyjątkowej i sprawdzonej formy. Oryginalny pad Xbox 360 zapewni precyzyjne sterowanie w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę tych bezbłędnych akcesoriów, do jednej z najlepszych konsol na rynku.

Bezprzewodowy kontroler Xbox 360

Konsola Microsoft Xbox 360, to konsola wybitna. Na świecie sprzedało jej się przeszło 80 milionów egzemplarzy, co stawia ją na trzecim miejscu ósmej generacji konsol w tym rankingu. 80 milionów konsol, to również minimum 80 milionów padów i 80 milionów zadowolonych użytkowników tego wspaniałego kontrolera. Dołącz do społeczności szczęśliwych posiadaczy trzysta sześćdziesiątek i zajrzyj do kategorii z padami do tego wyjątkowego sprzętu! Xbox 360 kontroler dla wyjątkowych graczy!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone