Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry w polskiej wersji językowej XBOX 360

Gry na konsole Xbox 360 po polsku, to propozycja dla wszystkich, którzy stawiają na pierwszym miejscu wybór języka ojczystego jako główny czynnik determinujący o zakupie konkretnej produkcji. Jeśli więc uwielbiasz, gdy przekaz płynący z obcowania z danej gry, jest przejrzysty i klarowny, a przede wszystkim w 100% zrozumiały, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Microsoftu dostępną w naszym sklepie. Gry na Xbox 360 w polskiej wersji językowej wyróżniają się wysoką jakością przygotowanych tłumaczeń, każdy z tytułów został zlokalizowany przez profesjonalne studia lektorskie oraz doświadczonych aktorów głosowych. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie. Poczuj gry w polskiej wersji językowej Xbox 360

Gry w polskiej wersji językowej na Xbox 360 - sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również większość znaczących gier posiadających pełną lub kinową lokalizację w języku polskim. Wielkie premiery na PlayStation, Microsoft Xbox, PC, konsole starej i nowej generacji obfitują w tytuły, którymi może cieszyć się każdy, bez względu na znajomość języków obcych. Bariera językowa nie istnieje, gdy odpalasz Gears of War, Fife czy Forze Horizon. W ojczystym języku komunikuje się nawet słynna Lara Croft z kultowego Tomb Raider. Nie zapomniano również o najmłodszych odbiorcach, którzy w gry z serii Lego bez przeszkód pograją dzięki kinowym lokalizacjom. Gry dla dzieci Xbox 360 po polsku, to niesamowite doświadczenie nie tylko dla twoich pociech, ale i starszych miłośników elektronicznej rozrywki. Nie każdy przecież zna język angielski, a immersja wzrasta, gdy z głośników telewizora dochodzi swojski głos! Zapoznaj się z naszą ofertą gry na Xbox 360 w polskiej wersji językowej!

Gry po polsku Xbox 360 - rozrywka dla całej rodziny

Gdy po ciężkim dniu w pracy czy szkole pragniesz się zrelaksować z rodziną, a na pierwszą myśl przychodzi ci forma odpoczynku w postaci wirtualnej rozrywki, to nie możesz nie zainteresować się propozycją gier ze stajni Microsoftu.To nie tylko Gra Xbox 360 zapewni multimedialne doznania wszystkim członkom rodziny bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie. W śród propozycji Microsoftu znajdą się pozycje dla dojrzałych graczy – Grand Theft Auto czy Battlefield – ale i najmłodsi będą bawić się wyśmienicie przed sensorem ruchowym Kinect czy przy kreowaniu wspaniałych światów w kultowym Minecraft. Skoro więc cenisz sobie uniwersalność posiadanego sprzętu, to Xbox 360 wraz z grami w polskiej wersji językowej jest skierowany właśnie do ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Najlepsze gry po polsku na Xboxa 360

Bez wątpienia i zbędnych dywagacji można stwierdzić, iż Wiedźmin 2, to najlepszy reprezentant nie tylko w dziedzinie gier RPG, ale i bezbłędnej polskiej wersji językowej. Gra polskiego studia CD Projekt Red od podstaw była przygotowywana w języku ojczystym, a genialny Jacek Rozenek w roli tytułowego Wiedźmina wytyczył nowe szlaki na poletku lokalizacji gier w naszym kraju. Nasz serwis oferuje najlepsze gry w tej kategorii. Nie możesz przegapić gier na Xbox 360 po polsku!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone