Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Pady XBOX ONE

Pady Xbox One - kup na 4console.pl! Microsoft Xbox One S oraz Xbox One X czy zwyczajny Xbox 360 elite są konsolami do gier, które same w sobie - bez kontrolerów – nie miałyby racji bytu. To bezprzewodowy kontroler Xbox sprawia, że postacie na ekranie za naszym pośrednictwem dostają ludzkich umiejętności. To dzięki padom na Xbox One możemy sterować pojazdami w wyścigach samochodowych i to dzięki nim możemy kontrolować piłkarzy na wirtualnych boiskach. Ten niepozornie wyglądający przedmiot powoduję, że gry nabierają duszy, a my możemy się przy. tym świetnie bawić. Przed państwem one – kontrolery bluetooth, usb, PC! Niepozorne uchwyty z mnóstwem przycisków! Magiczne przyrządy, bez których żaden gracz nie może się obejść! W tej kategorii znajdziesz wszystko co posłuży ci do sterowania grami wideo!

Pady Xbox One - sklep internetowy

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystko czego dusza zabraknie w dziedzinie kontrolowanie twojej konsoli Microsoft Xbox One. Kontroler Xbox to przemyślana konstrukcja. Amerykańscy inżynierowie pracowali w pocie czoła, by pogodzić ergonomie z atrakcyjnym kształtem i wydajną baterią. Sprawili, że kabel łączący pad z konsolą stał się niepotrzebnym utrudnieniem, a wymienne baterie sprawiły, że możesz grać praktycznie bez przerwy i konieczności ładowania całego kontrolera. Jeśli zatem jesteś zadeklarowanym graczem i potrzebujesz większej precyzji oraz sprzętu, który leży dobrze w dłoni, to trafiłeś w idealne miejsce. Cały przekrój kontrolerów w jednym miejscu. Wyselekcjonowany wybór najlepszych kontrolerów, które zdobyły uznanie u tysięcy graczy. Musisz sprawdzić naszą ofertę w kategorii padów do Xbox One! Doskonałe rozwiązanie dla miłośników kanapowego grania wraz ze znajomymi!

Jak wybrać pady do Xbox One?

Przede wszystkim trzeba na początku określić swoje potrzeby. Czy potrzebujesz grać uwięziony na kablu czy może cenisz sobie bezprzewodowe doznania. W pierwszym przypadku na pewno zaoszczędzisz na bateriach, gdyż kontroler zasilany jest z portu USB konsoli. W drugim wypadku musisz uzbroić się w akumulatorki, bowiem wymiana baterii będzie konieczna co jakiś czas. Zyskasz natomiast na braku plątaniny kabli. W obydwu wypadkach najlepiej od razu uzbroić się w dwa kontrolery. Przecież zawsze znajdzie się w twoim otoczeniu ktoś z kim będziesz chciał się zmierzyć w gry typu Fifa czy Forza Horizon. Bądź zawsze gotowy na przyjęcie gości i daj im spróbować mocy płynącej z konsoli Microsoft Xbox One!

Kontrolery do konsoli – pełna funkcjonalność Xbox One

Kontroler do Xbox One został zaprojektowany w ten sposób, by wszystkie jego przyciski pełniły określoną funkcję. Każdy detal i najmniejszy guzior został solidnie przemyślany i służy odpowiednim czynnościom. Po chwili obcowania z tym kawałkiem plastiku stwierdzisz, że jest stworzony, by cieszyć ludzką rękę nie tylko kształtem, ale i funkcjonalnością. Xbox One wraz ze swoim padem to precyzja sterowania w 120%! Zakochaj się w idealnym padzie!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone