Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Pc

Gry i akcesoria PC - kup online na 4console.pl! Komputer klasy PC to najbardziej uniwersalny sprzęt do grania. Dzięki możliwości ciągłej rozbudowy i wymiany podzespołów na nowocześniejsze zawsze jest się na czasie w temacie gier wideo. Obfitość peryferiów jest wręcz niepoliczalna. Urozmaicenia i sposoby modernizacji wydają się nie mieć końca. Myszy, klawiatury, dyski i pamięci RAM, a nawet podświetlenie chłodzenia procesora i kart graficznej. Wymienialne obudowy powodują, że codziennie twój PeCet może wyglądać zupełnie inaczej. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnie i budżet. Chcesz komputer chłodzony kolorową i podświetlaną cieczą? Proszę bardzo. A może ciekły azot sprawdzi się lepiej? Nie ma problemu. Kreuj swój świat wokół według własnych zasad. Sky is the limit!

Akcesoria i gry komputerowe - sklep internetowy

Akcesoria PC to najbardziej rozległy katalog w którejkolwiek z kategorii. Nic nie jest w stanie przebić możliwości customizacji poczciwego „blaszaka”. I chociaż konsole słyną ze swojej uniwersalności, to rywalizacja z PC pod kątem możliwości graniczy z cudem. Tylko tutaj masz okazje wykreować swój własny styl, tylko od ciebie zależy co zamontujesz w środku. W twojej gestii pozostaje wybór klawiatury – membranowa, mechaniczna czy może z kolorowym podświetleniem? Mysz optyczna na kablu czy w technologii bezprzewodowej? Szukasz drukarki? Do PC podłączysz taką, która nie tylko wydrukuje twoją prace do szkoły czy na studia ale nawet plastikowe części, figurki i skomplikowane projekty. To wszystko dzięki coraz popularniejszym i szeroko dostępnym drukarkom 3D.

Najlepsze akcesoria do PC

Najlepsze akcesoria do PC to indywidualna kwestia zależna od spersonalizowanych potrzeb. Ktoś potrzebuje komputera do grania, a ktoś inny do skomplikowanych obliczeń matematycznych. Obaj jednak będą potrzebować potężnej maszyny potrafiącej sprostać nieoczekiwanym wymaganiom. Pamięć RAM – to główny dodatek, który bez problemu można dokupić i przyśpieszyć działanie nawet starszego PeCeta. To nie PlayStation 4, gdzie jesteśmy zmuszeni do grania w tej samej specyfikacji sprzętowej przez całą generację. Tutaj gracz dokonuje wyboru i zakupu podzespołów polepszających doznania płynące z pracy lub gry. Nie ważne jednak, czy blaszak służy ci do pracy, czy dla przyjemności. Mysz i klawiatura, to główne instrumenty wejściowe, które musisz mieć zawsze sprawne! Ta oferta jest właśnie dla ciebie!

Najlepsze gry do PC

Najlepsze gry na PC są trudne do wytypowania. Przez ogromną bibliotekę dostępnych tytułów ciężko wytypować najlepsze gry PC. Komputer to uniwersalna maszyna stworzona do wielkich projektów. Wszyscy gracze na pewno słyszeli o Counter Strike, League of Legends czy StarCraft. Tuzy swoich gatunków. Gry na których miliony graczy co dzień rywalizują w niezliczonych turniejach. Zmierz się z nimi. Dołącz do elity i zdobywaj pieniądze i wielkie nagrody. Świat gier już dawno wyszedł z piwnicy. W niektórych wypadkach prześcigając popularnością niektóre dyscypliny sportowe. Tej potęgi nie da się już powstrzymać! Daj ponieść się emocjom, trenując i podnosząc swoje kwalifikacje, podążaj na szczyt. Cena nie gra roli!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone