Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Akcesoria XBOX 360

Akcesoria do Xbox 360, to kategoria produktów skierowana do wymagających graczy. W tej zakładce znajdziesz wszystkie peryferia, które zadowolą najbardziej wybrednych konsumentów. Wszystkiego rodzaju kontrolery, kierownica Xbox 360, kabel HDMI o wysokiej przepustowości danych i wiele innych niezbędnych produktów. Spróbuj na własnej skórze przekonać się czym jest potęga Microsoftu. Do swojej bogatej kolekcji gier dodaj wybrane akcesoria ułatwiające rozgrywkę. Więc jeśli należysz do tej kategorii graczy, to koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas ofertę! Akcesoria do konsoli Xbox 360 stoją przed tobą otworem. Tutaj kupisz nowego pada i większy dysk twardy, to tu zakupisz gitarę i sensor kinect! 4console – najlepszy sklep z grami!

Akcesoria Xbox 360 - sklep internetowy

Dodatkowe akcesorium i nowe konsole, gry i kontrolery, kierownice i twarde dyski. Wybór jest ogromny. Przez wiele lat dominacji Xboxa 360 na światowych rynkach, zostało stworzonych setki rodzajów peryferiów dedykowanych tej wspaniałej konsoli. Firmy takie jak MadCatz specjalizują się w produkcji dodatkowych elementów do różnych konsol dostępnych na rynku. Lubisz szybkość w genialnych grach wyścigowych na Xbox 360? Idealnym rozwiązaniem będzie zakup kierownicy. Jeśli lubisz gry multiplayer, to nierozłącznym akcesorium, w które powinieneś się zaopatrzyć są słuchawki z wbudowanym mikrofonem dzięki, którym będziesz mógł komunikować się ze swoim znajomymi. Wszystkie gry wymagające komunikacji na pewno poprawi również kamera online, która w połączeniu z wyżej wymienionymi słuchawkami tworzy bezbłędny komplet nowoczesnego użytkownika gier za pośrednictwem usługi Xbox Live. W naszej ofercie znajdzie wszystkie interesujące akcesoria Xbox 360 slim!

Akcesoria Xbox 360 – źródło rozrywki dla całej rodziny

Oferta akcesoriów do konsoli Microsoft’u jest wypełniona produktami potrafiącymi wypełnić czas całej rodzinie w deszczowe popołudnie. Prym w rodzinnych grach wiedzie na pewno kinect, to magiczne pudełko wyposażone w kamerę i czujniki przechwytujące ruch. Dzięki tej technologii konsola jest w stanie przełożyć nasze wyczyny w świecie realnym, na ten w wersji cyfrowej. Zapewni to wspaniałą rozrywkę całej rodzinie. Przy konkurencjach w Kinect Sports będą wyśmienicie bawić się wszyscy członkowie twojej familii. Skoki, tańce i ekwilibrystyczne pozy w Just Dance przysporzą wam masę niesamowitych doznań. Jeśli więc twoja rodzinka czuje się wykluczona technologicznie, to za sprawą konsoli Microsoft’u wprowadzisz ją w arkana cyfrowej technologii! Xbox 360 akcesoria sklep 4console!

Akcesoria do gier wideo na Xbox 360

Żadna konsola nie może obejść się bez szerokiej gamy produktów peryferyjnych. Kontrolery różnej maści, kierownice o specyfikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb, słuchawki z mikrofonem do komfortowej gry w produkcje multiplayer online. To wszystko sprawia, że nie zabraknie ci nigdy potrzebnych akcesoriów do niesamowitej konsoli jaką jest Xbox 360! Nie czekaj dłużej, przekonaj się na własne oczy, jak dodatkowe akcesoria poprawiają rozgrywkę. Sprawdź naszą ofertę!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone