Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Konsole XBOX ONE S 1TB

Konsola Xbox One S 1TB jest mniejszą wersją najnowszej konsoli od Microsoft, wydaną w 2016 roku. Wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale też poprawionymi parametrami. Jest jedną z najpopularniejszych odmian, ze względu na swoje świetne osiągi, przystępną cenę oraz kompaktowe rozmiary. To idealne urządzenie zarówno dla zapalonych gamerów, jak i niedzielnych graczy. Chociaż jeszcze w tym roku ma się pojawić kolejna generacja, czyli Xbox Series X, marka gwarantuje kompatybilność wsteczną. Z tego względu kupno Xbox One S 1TB jest teraz bardzo opłacalne. Proponujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, dlatego tym bardziej warto rozważyć zakup tego sprzętu. Zapoznaj się z naszą ofertą, by wybrać dla siebie idealną konsolę, z którą spędzisz wiele przyjemnych godzin!

Xbox One S 1TB – nowy wymiar rozrywki dla całej rodziny

Xbox One S 1TB pojawił się na półkach sklepowych w sierpniu 2016 roku. Od podstawowej wersji różni się przede wszystkim wyglądem – obudowa ma biały kolor, a przy tym jest o 40% mniejsza. Dzięki specjalnej podstawce można ją ustawić poziomo lub pionowo. Kolejne zmiany zostały wprowadzone w wyposażeniu sprzętu. Nowsza wersja umożliwia wyświetlanie obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Zapewnia przy tym wsparcie dla technologii High Dynamic Range. Włączane gry mogą być przeskalowane do rozdzielczości 4K, dzięki czemu od razu wyglądają o wiele atrakcyjniej. Konsola posiada także mocniejszy procesor, co przekłada się na płynność rozgrywki. Na sprzęcie można z powodzeniem grać nawet w bardzo wymagające gry. Duże wrażenie robi też imponująca pojemność dysku, czyli 1 Terabajt (=1000 Gigabajtów).

Do Xboxa One S 1TB dołączono udoskonalone kontrolery nowej generacji. Zyskały możliwość bezprzewodowego działania na znacznie większą odległość. Dodano do niech także moduł Bluetooth oraz zmieniono wygląd przycisków na bardziej ergonomiczny. Pady można bez problemu podłączyć do komputera z systemem operacyjnym Windows.

Konsole Xbox One S 1TB – graj w najróżniejsze produkcje

Konsole Xbox One S 1TB umożliwiają zabawę w grach najróżniejszych gatunków. Jako że Microsoft zdecydował się na kompatybilność wsteczną, można na nich włączyć nie tylko najnowsze, ale też starsze tytuły. Dzięki temu da się zagrać w takie ponadczasowe hity jak np. Grand Theft Auto V, Tomb Rider czy Minecraft. Każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Dodatkową funkcją konsoli Xbox One S 1TB jest też odtwarzanie zdjęć, filmów oraz muzyki. Urządzenie może być z powodzeniem wykorzystywane jako domowe centrum rozrywki. Dzięki IR Blaster dodatkowo da się sprawić, by sprzęt kontrolował np. telewizor, odbiornik satelitarny, głośniki czy inne urządzenia elektroniczne. W ten sposób pad może działać jak uniwersalny pilot! Konsola umożliwia również wygodne granie w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata, a także swoimi znajomymi. Jest podłączona do Internetu, dlatego obsługuje gry online oraz aplikacje czy serwisy streamingowe, np. Netflix. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla siebie konsolę w niezwykle korzystnych cenowo zestawach z dołączonymi grami!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone