Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Pady PlayStation 4 (PS4)

Pady do konsoli Sony PlayStation 4 - kup online na 4console.pl! Pad, kontroler, joypad – synonimy, które stosuje się zamiennie na określenie przyrządu odpowiedzialnego za przekazywanie informacji z naszych rąk do konsoli. Proste w swojej konstrukcji, a skomplikowane w środku instrumenty bez, których orkiestra o nazwie gry na PlayStation 4 nie miałaby racji bytu. Bezprzewodowy towarzysz musi być twardy i wytrzymywać trudy naszych emocjonalnych huśtawek. Całe szczęście pady na PlayStation 4, to solidna konstrukcja odporna na kaprysy typowych użytkowników. Ergonomia, pojemna bateria i responsywność, to główne zalety tego kontrolera, którego już czwarta inkarnacja cieszy graczy z całego świata. Przed wami najlepszy pad PlayStation 4 PRO!

Pady do PlayStation 4 oferta

Jeśli jesteś wybrednym, a zarazem wymagającym graczem, to trafiłeś w idealne miejsce. W naszej ofercie znajdziesz cała paletę barw kontrolerów DualShock 4 dopasowaną do najbardziej rygorystycznych użytkowników. Wszystkie oferowane pady są wersjami ulepszonymi, tak zwanym (Pad PlayStation 4 V2), który cechują się większą wytrzymałością i energooszczednością. Przyciski wydają się być stworzone do wciskania, a sam kontroler leży idealnie w dłoniach niezależnie od ich wielkości. Ale jeśli uważasz, że standardowy kontroler posiada za mało przycisków, bo jesteś pro graczem potrzebującym sprzętu z wysokiej półki, to mamy dla ciebie dwie możliwości – pierwsza – kupno specjalnej nakładki (Back Button Attachment) dodającej konfigurowalne przełączniki do standardowego joya, lub opcje numer dwa – zakup Pad PS4 Nancon, który jest w dodatkowe przyciski już wyposażony. Wybór należy do Ciebie! Ceń sobie wygodę i elegancje połączoną z niezawodnością! Graj jak tylko chcesz!

Jaki pad do PlayStation 4 będzie najlepszy?

Najlepszy pad do PlayStation 4, to ten, który najlepiej leży w rękach i ma ergonomiczny kształt w połączeniu z łatwością użytkowania. Pojemna bateria i trwałość, to również bardzo pożądane cechy. Bez kozery można stwierdzić, iż we wszystkie te cechy uzbrojony jest DualShock 4. Ponadto kontroler posiada wbudowany panel dotykowy i głośnik, z którego dochodzą komendy w wielu grach wspierających ten gadżet Oczywiście standardem jest również bezprzewodowe rozwiązanie we wszystkich nowoczesnych padach. Dzięki temu rozgrywka nie jest zakłócana przez przypadkowe potknięcie o kabel, jak miało to miejsce kilka generacji sprzętu wcześniej. DualShock 4 to kontroler godny polecenia, więc jeśli zastanawiasz się nad wyborem, to decyzję możesz podjąć tylko jedną!

Pad do PS4 tańszy czy oryginalny?

Warto nie oszczędzać na akcesoriach tego typu, oryginalność kontrolera, to również jego niezawodność, a w razie jakichkolwiek problemów, bezpieczeństwo w postaci gwarancji. Pad to najbardziej eksploatowane akcesorium do Sony PlayStation 4, więc warto by był solidy i niezawodny. Nie ma nic gorszego od nieprecyzyjnego sterowania w popsutych analogach lub źle działających przyciskach. Nie ma co się frustrować i tracić pieniędzy! Odpowiedź jest jedna! Nie ważne czy Xbox czy PC! Stawiamy na oryginalne pady!4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone