Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry Muzyczne PlayStation 4 (PS4)

Sony PlayStation 4, jak każda szanująca się konsola obecnej generacji, ma w swojej ofercie gry również dla melomanów. Gry muzyczne na PlayStation 4, przy których zabawa nabiera nowego wymiaru zawładnęły umysłami graczy, którzy dali temu upust szturmując sklepy z grami. Jeśli uwielbiasz śpiewać to Singstar będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Wystarczy podłączyć do PS4 dedykowane mikrofony lub smartfon ze specjalną aplikacją, która nasłuchuje Twój śpiew. Natomiast jeśli jesteś urodzonym tancerzem Just Dance 2020 i kamera PlayStation Eye ocenią Twoje kocie ruchy! A może po prostu marzy Ci własna zespół muzyczny? Nic straconego – dzięki Rock Band 4 i zestawowi instrumentów (gitara elektryczna, gitara basowa oraz perkusja) podbijecie światowe sceny! Ziemia należy do Was!

PlayStation 4 – najlepsze gry muzyczne

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej” ten ciągle aktualny cytat z piosenki Jerzego Sthura znajduje zastosowanie w fenomenalnej grze muzycznej (dostępnej wyłącznie na PlayStation 4) pod tytułem SingStar, w której gracze wcielają się w wokalistów znanych ze światowych (a nawet Polskich!) scen muzycznych. Głównym zadaniem jest trafienie swoim głosem w linie melodyczną oryginału. Pod koniec każdej piosenki przyznawane są punkty, banalne w założeniach, a frajda z własnej interpretacji utworu jest nie do opisania. Karaoke na sterydach! Kolejnym ciekawym sposobem na rozruszanie nudnej imprezy jest tytuł: Rock Band 4 oraz Guitar Hero Live – tutaj każdy może stać się Hendrixem, Santaną czy Ringo Starem. Gra wykorzystuje dedykowane instrumenty, które wiernie odzwierciedlają oryginalne urządzenia, a naszym zadaniem jest rytmicznie trafiać w kolorowe nutki spadające z góry ekranu, do których przypisane są tak samo kolorowe przyciski na gitarach i perkusjach. Brzmi infantylnie, ale trzeba to zobaczyć na własne oczy! Sony pod względem muzycznym ma wiele do zaoferowania. I wanna rock this place!

Dlaczego warto spędzić czas grając w gry muzyczne na PS4?

Gry muzyczne na PlayStation 4 to specyficzny typ rozrywki, ale gdy już się człowiek do nich przekona to płynie wartkim nurtem do ujścia rzeki. Muzyka w połączeniu z graniem, śpiewaniem i tańczeniem w gronie znajomych łączy ludzi, a przede wszystkim uczy dystansu do własnych słabości i przełamywania barier. Po za tym żadna gra PS4 nie nauczy Cię tańczyć z takim powodzeniem, jak robi to Just Dance 2020, natomiast po kolejnej zaśpiewanej piosence w SingStar czujesz, że Twoja barwa głosu nie jest taka zła za jaką ją uważałeś. Daj się wciągnąć w ten muzyczny świat! Zwolnij hamulce i poczuj się jak artyści, których słuchasz na Spotify! PlayStation 4 po raz kolejny utwierdza w przekonaniu wyświechtane hasło: Bawiąc uczy, ucząc bawi!

Gry muzyczne na PlayStation 4 – rozrywka dla całej rodziny

Gry muzyczne to chyba najlepszy gatunek gier do aktywizacji przed konsolą całej rodziny. Nigdy nie wyobrażałeś sobie śpiewającej babci, ojca dzierżącego „wiosło” i dziadka na perkusji? To wszystko staje się możliwe dzięki PlayStation 4 i grom muzycznym: Guitar Hero i Rock Band 4 to prawdziwe perełki gatunku, które pobudzą melodyjne rządze w każdym, bez uwagi na wiek i płeć. A w pobudzeniu do aktywności fizycznej nawet największego lenia pomoże na pewno gra na VR Beat Saber. Tutaj dłonie posłużą za instrument i sprowokują do ruchu przed konsolą w rytm akompaniamentu z głośników.4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone