Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność

   Gry Nintendo

   Gry Nintendo Switch to wspaniała rozrywka dla osób w różnym wieku. Wśród tytułów dostępnych na tę konsolę coś dla siebie znajdą zarówno wyborowi gamerzy, jak i niedzielni gracze. Szczególnie ciekawe są gry ruchowe, w których można na wiele różnych sposobów wykorzystać nie tylko kontrolery, ale całą wersję handheld. Chociaż platforma ta nie zapewnia tak spektakularnej grafiki jak konkurencyjne modele od Sony czy Microsofta, ma rzesze fanów na całym świecie. Wyróżnia się swoją innowacyjnością i zupełnie nowym podejściem do formy rozgrywki – da się ja wykorzystywać jako konsolę stacjonarną lub przenośną. Wśród gier Nintendo Switch można zaleźć tytuły z rozmaitych gatunków. Są to nowe propozycje, ale też hity z ostatnich lat. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, by wybrać coś dla siebie!

   Gry Nintendo Switch – duży wybór w 4console.pl

   Gry do Nintendo Switch to duży wybór ciekawych tytułów. Wśród dostępnych propozycji można znaleźć m.in.: Wiedźmina III: Dziki Gon, Mortal Kombat II, Assasin’s Creed III, Minectafta czy The Walking Dead. Grać da się w rozmaite, świetne akcyjniaki, przygodówki, zręczniościówki, strategie, strzelanki, a także gry ruchowe. Duzy wybór zadowoli zarówno starszych, jak i młodszych graczy. Co ciekawe, sporo gier na konsole Nintendo Switch tworzą także niezależne studia. Dzięki ich pracy ma się dostęp do wielu oryginalnych tytułów. Na jednym urządzeniu można więc spędzić kilkaset godzin, bawiąc się w najróżniejszych uniwersach.

   Do szerokiej puli dodać trzeba jeszcze dedykowane gry Nintendo Switch, w pełni wykorzystujące możliwości tej wyjątkowej konsoli. Urządzenie może być wykorzystywane w formie stacjonarnej, ale też przenośnej. Kontrolery Joy-Conach zostały wyposażone w akcelerometr, żyroskop oraz wibracje haptyczne. Dzięki temu reagują nie tylko na naciskanie przycisków, ale też ruch ręki! Mogą być wykorzystywane przez jedną osobę lub dwie. Z tego względu wiele gier Nintendo Switch posiada tryb kooperacyjny.

   Gry Nintendo Switch – podwójny wymiar rozrywki

   Gry Nintendo Switch to szczególnie niezwykłe doświadczenie, gdy wykorzystuje się do nich specjalne, dedykowane akcesoria. Mogą stanowić dodatkowy kontroler albo przeobrażać przenośną konsolę w zupełnie nowy gadżet! Taka możliwość znacznie urozmaica i uatrakcyjnia rozgrywkę. To świetna zabawa nie tylko dla dzieci. Wiele z gier dostępnych na Nintendo doskonale nadaje się np. na spotkania towarzyskie czy imprezy. Dużą popularnością cieszy się np. Just Dance, czyli gra polegająca na odtwarzaniu prezentowanych układów tanecznych. Wiele osób wykorzystuje ją także jako element codziennego domowego treningu!

   Wśród gier Nintendo Switch można znaleźć sporo niezwykłych propozycji, które dzięki specjalnym gadżetom pozwalają odkryć zupełnie nowy wymiar zabawy. Chociaż konsola nie gwarantuje może takich parametrów jak Xbox One czy PlayStation 4, zdaniem wielu osób jest o wiele ciekawsza i oryginalniejsza. Jej podwójna funkcjonalność pozwala także grać poza domem! Bez problemu można przełączać się między telewizorem a ekranem handhelda. Zapoznaj się z naszą ofertą, by wybrać dla siebie idealne gry na tę wyjątkową konsolę!

   4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone