Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Gry w polskiej wersji językowej PlayStation 3 (PS3)

Gry w polskiej wersji językowej na konsole Sony PlayStation 3 to idealna opcja dla osób, które nie znają zbyt dobrze języków obcych. Wielu graczy wybiera też ten wariant, ponieważ czuje się po prostu pewniej, czytając polskie opisy i słysząc polskie głosy. A jest czego słuchać! Nasi aktorzy dubbingowi są uznawani za jednych z najlepszych na świecie. Warto docenić ich pracę i przekonać się, jak ożywili obserwowane postacie.

Dzięki grom w polskiej wersji językowej PlayStation 3 można też lepiej wczuć się w rozgrywkę oraz historię. Nic tak nie rozprasza, jak pojawienie się nieznanego słowa czy określenia, które jest akurat kluczowe. Pauzowanie by sprawdzić, co oznacza, wybija z nastroju i po prostu jest niepotrzebnym utrudnieniem. Sprawdź, jakie świetne gry w polskiej wersji językowej znajdziesz w naszej ofercie!

Gry w polskiej wersji językowej PlayStation 3 – rozrywka w języku polskim

Gry w polskiej wersji językowej na PS3 znacznie ułatwiają rozgrywkę. Są oczywiście idealne dla tych osób, które po prostu nie posługują się swobodnie żadnym obcym językiem. Nawet Ci gracze, którzy dobrze znają angielski mogą też w pewnym momencie natrafić na słowo czy zwrot, którego po prostu nie kojarzą.

Często prowadzi to do kłopotów z rozgrywką lub po prostu rozprasza. Wiele osób może też mieć problemy ze zrozumieniem anglojęzycznych żartów, powiedzonek czy frazeologizmów. Bywa, że są jedynie znane przez native speakerów czy osoby dwujęzyczne. Przez to niewątpliwie traci się część przyjemności z gry.

W grach w polskiej wersji językowej PlayStation 3 można czuć się w pełni swobodnie. Wszystko do razu jest jasne i przejrzyste. Dzięki temu są bardziej immersyjne, czyli pozwalają lepiej „wczuć” się w to, co się dzieje na ekranie. W egzemplarzach z dubbingiem często da się dodatkowo słyszeć głosy świetnych aktorów.

Bywa, że zastępują oryginalne, niezrozumiałe dla nas żarty „swojskimi” odpowiednikami. W ten sposób powstało wiele kultowych już cytatów, które rozbawiły setki graczy. Wiele osób po prostu woli też słuchać swojego ojczystego języka, bo nie musi się na nim aż tak skupiać, co odciąga od rozgrywki.

Dlaczego warto wybierać gry w polskiej wersji językowej PlayStation 3?

Gry w polskiej wersji językowej PlayStation 3 są często o wiele przystępniejsze i wygodniejsze niż oryginały. Kupując takie warianty w pewien sposób docenia się też ciężką pracę osób pracujących nad tłumaczeniem, lokalizacją oraz dubbingiem. Oczywiście opcja ta jest po prostu ogromnym ułatwieniem dla tych graczy, którzy nie czują się zbyt pewnie w obcym języku.

Nie znaczy to jednak, że tylko do nich są kierowane te wersje. Nawet jeśli bardzo dobrze zna się język angielski czy np. niemiecki, można jeszcze lepiej się bawić przy polskim tłumaczeniu. Ciekawym doświadczeniem jest też przejście całej gry najpierw w ojczystym języku, a później w obcym. Można odkryć sporo ciekawych różnic! Kupowanie gier w polskiej wersji językowej PlayStation 3 jest powszechną tendencją.

Doskonale to rozumiemy, dlatego proponujemy właśnie takie warianty w korzystnych cenach! Wybierz dla siebie idealną grę, którą będziesz mógł w pełni zrozumieć!

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone