Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

Preordery

Gry przed premierą zazwyczaj możesz zamówić już wcześniej. Dzięki tak zwanym preorderom żaden, nawet największy debiut nie umknie twojej uwadze. Składając przedpremierowe zamówienie masz pewność, że będziesz mógł zagrać w wymarzony tytuł już pierwszego dnia! Dzięki gwarancji ceny nie musisz martwić się o wahania kursów euro czy dolara. Płacisz tuż po zapowiedzeniu i spokojnie odliczasz czas do debiutu. Przedsprzedaż gier na konsole czy przedsprzedaż gier PC, to bez znaczenia. Jesteś ubezpieczony i zapewniony o dostępności danej gry, a developer już wcześniej wie, że jego produkt budzi zainteresowanie. Nie czekaj. Zamów już dzisiaj i odbierz na samą premierę! Preordery gier to przyszłość zakupów!

Gry w przedsprzedaży - sklep internetowy

Co to jest preorder? Tego po części dowiedzieliśmy w poprzednim akapicie, a tutaj tylko przypomnimy – to wszystkie przedpremierowe zamówienia złożone przed oficjalnym debiutem danej gry na rynku wydawniczym. W naszym sklepie internetowym tego typu przedsprzedaż cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem wśród Klientów. W zakładce gry na Play Station preordery znajdziesz zbliżające się premiery długo wyczekiwanych pozycji. Bez problemu możesz złożyć i opłacić zamówienie. Nie musisz pamiętać o niczym więcej. Kalendarz gracza, to zazwyczaj miejsce wypchane po brzegi interesującymi produkcjami. Dzięki gry Play Station 4 preordery nie musisz zawracać sobie głowy terminami, o wszystkim przypomnimy ci pocztą elektroniczną!

Dlaczego warto zamawiać gry w preorderze?

Zamówienia poprzez preordery to gigantyczna oszczędność czasu i pieniędzy. Poprzez złożenie zapotrzebowania jesteśmy w stanie przygotować interesującą cię grę wcześniej, abyś na premierę mógł cieszyć się bez obowiązującym graniem. Wszystko załatwimy za ciebie. Serwis zamówień przedpremierowych dostępny jest dla wszystkich typów sprzętów oraz oprogramowania – PS4, Xbox, PC czy Nintendo Switch. Jesteś zabiegany, a chcesz być na czasie? Potrzebujesz przypomnienia o zbliżających się wydarzeniach i nowościach? Zajrzyj do zakładki gry preordery, w tym miejscu czeka na ciebie przyszłość gier wideo!

Najlepsze gry w przedsprzedaży

Długo wyczekiwane tytuły pobudzają wyobraźnie graczy. Dzięki preorderom stajesz się pełnoprawnym posiadaczem oprogramowania i dzieli cię tylko jeden krok od zanurzenia się w świecie długo wyczekiwanego tytułu. Wielkobudżetowe produkcje jak Cybepuk 2077, The Last of Us 2 czy Assassin Creed Valhalla doczekały się przed debiutem setek zamówień przedpremierowych. Nie czekaj. Zamów swój egzemplarz gry na PlayStation w preorderze już dzisiaj i nie przejmuj się niczym. Dołożymy wszelkich starań, by twoje zamówienie doszło do ciebie na czas. Kupuj przed premierą i formalności zostaw nam!4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone