Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!

Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła?Kliknij tutaji je zresetuj

... lub ...

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!

Zarejestruj się!

Szukaj

PS4 Ace Combat 7 Skies Unknown 18.01 Zobacz większe

PS4 Ace Combat 7 Skies Unknown

205zł


PlatformaPlayStation 4
ProducentBandai Namco
GatunekSymulator
JęzykPolski
PEGI+12
DostępnośćNa magazynie
Czas wysyłki24h
StanNowy

Ace Combat 7 to wydana na platformę PS4, PC i XONE gra lotnicza ze zręcznościowym modelem lotu.

Ilość:

Ace Combat 7: Skies Unknown

Gra jest kontynuacją serii wydawanej przez Bandai Namco Games. Ace Combat 7: Skies Unknown została wydana w wersji na PC, PS4 i Xone. Akcja gry jest osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w której historia Ziemi potoczyła się nieco inaczej, doprowadzając do powstawania zupełnie nowych państw.

W grze położono duży nacisk na fabułę rozwijaną zarówno podczas misji, jak i w wielu scenach przerywnikowych. Gra Ace Combat 7: Skies Unknown została zbudowana na tych samych fundamentach co większość odsłon serii. Mamy tu więc zręcznościowy model lotu, wzbogacony elementami symulacyjnymi, które mają na celu podniesienie poziomu trudności dla graczy. Co prawda nie ma tu mowy o realizmie, ale za to otrzymujemy dynamiczne starcia powietrzne, a także liczne podniebne potyczki z budzącymi postrach bossami. Każdy z samolotów pilotuje się trochę inaczej, dzięki czemu rozgrywka nie jest monotonna. Co więcej, możemy brać udział w rozbudowanym wątku fabularnym w trybie single player, jak i trybie multiplayer, który pozwala na rywalizację z innymi graczami, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej interesującą.

Produkcja działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4, co umożliwiło autorom stworzenie statków powietrznych wzbogaconych o szereg detali, a także opracowanie map wyglądających dobrze tak z dużych wysokości, jak i niskich pułapów. Gracz może również korzystać w trakcie rozgrywki z okularów PlayStation VR.

twoje zamówienie

lista produktów

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0zł Razem

KATEGORIE

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone

Jako partner godny zaufania
Posiadamy certyfikat