Witaj! Miło, że nas odwiedziłeś!
Zaloguj się!

Zapomniałeś hasła? Zresetuj je tutaj

lub

Nie masz u nas jeszcze konta?

Super! Miło nam przywitać nowego gracza!
Zarejestruj się!
KATEGORIE

O Abilix

Roboty edukacyjne Abilix

Nauka programowania podczas zabawy

Abilix to pionier i globalny lider rynku robotów edukacyjnych, obecny w ponad 50 krajach na świecie. Od ponad 20 lat dostarcza innowacyjne roboty edukacyjne. Nauka programowania dla dzieci staje się zabawą. Zabawki edukacyjne Abilix zawierają podstawy programowania, wspierają również rozwój dzieci i młodzieży w nauce przedmiotów ścisłych. Rozwijają kompetencje przyszłości takie jak: kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów czy współpracy w grupie. Roboty Edukacyjne Abilix Krypton dostępne są w różnych wariantach, które uwzględniają ilość klocków czy czujników. Klocki Krypton można dostosować do wieku dziecka, a niezliczone możliwości konfigurowania wyglądu sprawia, że zapewnią zabawę na wiele tygodni.
Wyłącznym dystrybutorem robotów Abilix Krypton w Polsce jest firma 4console.

chlopiec_1.jpg

Wiele tygodni nauki i zabawy - do 50 projektów z jednego pudełka

Różne modele Kryptona pozwalają na zbudowanie od 17 modeli (Krypton 0) do nawet 50 różnych projektów (Krypton 8 v2) z jednego pudełka klocków. Szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie wersji do naszych potrzeb.

Przykładowe projekty:

4 języki programowania

  • Abilix DRAG&DROP – podstawy programowania. Łatwe i intuicyjne kodowanie dla dzieci, poprzez przeciąganie „kafelków” z komendami.
  • Abilix SCRATCH po Polsku – najpopularniejszy język programowania w polskich szkołach.
  • Abilix FLOW-CHART – schematy blokowe, dla średnio-zaawansowanych.
  • Język C dla zaawansowanych (dostępny na komputerach PC)

Klocki 3D

innowacyjny system pozwalający łączyć ze sobą elementy nawet z sześciu stron, daje praktycznie nieskończone możliwości w zakresie tworzenia projektów. Nauka programowania dla dzieci staje się bardziej kreatywna.

Interaktywna aplikacja 3D do budowy i programowania robotów

Abilix Krypton-Todays future (do pobrania z Google Play i App Store) zawiera:

– Kurs POZNAJ KRYPTON opisujący najważniejsze elementy i funkcje robota,       ułatwiający pierwsze kroki z robotami Abilix oraz podstawy programowania

 

   – INTERAKTYWNE INSTRUKCJE 3D – pokazujące krok po kroku jak zbudować    modele.

 

   – MODUŁY do programowania robota w 3 językach: podstawy programowania DRAG&DROP, SCRATCH po Polsku, FLOW-CHART Schematy blokowe

Nawet 1550 klocków w zestawie

dają ogromne możliwości konfigurowania wyglądu robotów Abilix oraz programowania ich zachowań.

m%C3%B3zg-czujniki-silniki-scaled.jpg

Nowoczesne silniki i sensory

W zestawach znajdują się czujniki i silniki umożliwiające poruszanie się robotów oraz pomagające im m.in. słyszeć, reagować na dotyk czy rozpoznawać swoje położenie w przestrzeni. Wydajny procesor znajdujący się w mózgu robota, błyskawicznie przetwarza skomplikowane operacje, dzięki czemu urządzenia natychmiast  wykonują polecenia.

4Console.pl © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone